کد خبر : 2023656 | 04 خرداد 1403 ساعت 22:29 | 26.7K بازدید | 1 دیدگاه

آستانه تحمل آدم‌ها فرق دارد؛

درویش: یک پنالتی دیگر برای پرسپولیس نگرفتند

رضا درویش می‌گوید آستانه تحمل هواداران متفاوت است و پرسپولیس با این روند قهرمان می‌شود‌.

درویش: یک پنالتی دیگر برای پرسپولیس نگرفتند

به گزارش "ورزش سه"، رضا درویش مدیر عامل پرسپولیس پس از بازی پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان در جمع خبرنگاران گفت: الحمدالله نتیجه گرفتند. قبل از بازی گفتم ما سه فینال داریم‌‌. هفته بیست و دوم هم گفتم هشت تا فینال داریم اگر بازی‌ها را ببریم ما قهرمانیم. امروز هم گفتم و الان هم می‌گویم ما بازی‌های‌مان را ببریم قهرمانیم. خدا کمک می‌کند و مهیا می‌شود.

درویش درباره شعار بی غیرت بی غیرت هواداران پرسپولیس در نیمه اول گفت: آستانه تحمل آدم‌ها متفاوت است. متاسفانه گل‌های بدی خوردیم. برای اینکه بچه‌ها نشان بدهند واقعا بازیکنان بزرگی هستند در ادامه دیدیم که چندین گل در دروازه نرفت و داور هم می‌توانست یک پنالتی دیگر بگیرد. مهم برد بازی بود که محقق شد نوش جان هواداران. ان‌شالله که از دو فینال بعدی هم برنده بیرون بیاییم و قهرمان شویم.

او درباره برنامه نقل و انتقالات تیم گفت: از سرمربی خواستیم که بازیکنانی که شایسته پیراهن پرسپولیس هستند را معرفی کند و حتما برای جذب بازیکنی که بتواند در این نقطه به تیم قوت بیشتری بدهد تلاش می‌کنیم. ضمن اینکه دیدیم امروز عیسی و بازیکنان دیگرمان چه کردند و همه شایسته هستند. گاهی اوقات مثل امروز پیش می‌آید که دفاع آسیب می‌بیند و ما یقینا آن را تقویت می‌کنیم. ان‌شالله همه هم‌مان را می‌گذرایم تا به خاصه همیشگی هواداران که قهرمانی است، با وجود تیم‌های بزرگ عربی، برسیم. برای پیرامون این حرف‌ها صحبت کردن زود است و هروقت دو بازی دیگرمان را بردیم می‌توانیم بگوییم که قهرمانیم.

1972201

مدیر عامل پرسپولیس ضمن تسلیت به مردم ایران گفت: جا دارد به ملت ایران تسلیت بگویم. از سرداران بزرگ خلبان‌مان کمتر اسم برده شد. اثرات دیگران ملموس است و وقتی می‌گوییم رئیس جمهور شهید می‌دانیم که حداقل کارش واگذاری بود. آقای وزیر امور خارجه به دیپلماسی مشهور است. این خلبان‌ها تنها کسانی هستند که هیچ کس نتوانسته زحماتشان را کامل ببیند که با چه رنج و مرارتی با وجود ابزار کم و مشکلات تحریم‌ها تمام همّ و جان‌شان را در آسمان‌ها گذاشتند. من از همین جا به خانواده‌های‌شان تسلیت می‌گویم واقعا بزرگ مردان ایران زمین هستند.

درویش از جلسه با هیئت مدیره بانک گفت: چند روز پیش با هیئت مدیره بانک جلسه داشتیم و قول‌های بسیار خوبی دادند، ان‌شالله مشکلات‌ مرتفع خواهند شد.

او درباره تمديد قرارداد با اوسمار گفت: با او صحبت کردیم. تقریبا به توافق نزدیک شدیم و ان‌شالله این هفته سعی می‌کنیم آن را نهایی کنیم.

دیدگاه‌ها