کد خبر : 2023661 | 04 خرداد 1403 ساعت 22:35 | 66K بازدید | 0 دیدگاه

سرخ‌ها این اسکوربورد را فراموش نمی‌کنند

زیباترین عکس برای پرسپولیسی‌ها

به طور قطع پس از بازگشت شیرین شاگردان اوسمار، این قاب ثبت شده، بهترین تصویر برای هواداران پرسپولیس خواهد بود.

زیباترین عکس برای پرسپولیسی‌ها

به گزارش “ورزش سه” حال هواداران پرسپولیس حالا خریدنی است. بازگشت به مسابقه‌ای که با ۳ گل عقب افتاده بودند و بازپس‌گیری صدر جدول از رقیب دیرینه آن هم در دقایق پایانی بازی، شیرین‌ترین لحظه را برای هر طرفدار سرخ‌دل رقم زد.

بدون شک اگر از طرفداران پرسپولیسی حاضر در استادیوم و حتی آن‌هایی که پای گیرنده‌های تلویزیونی به تماشای مسابقه نشسته بودند، سوال پرسیده می‌شد که نتیجه نهایی مقابل استقلال خوزستان را چه پیش‌بینی می‌کنند، کمتر کسی باور داشت که این بازگشت دراماتیک و رویایی رقم می‌خورد.

2025904

کما اینکه در بین دو نیمه نیز، وقتی محمدرضا احمدی شروع به خواندن نظرات بینندگان کرد، اکثریت به اتفاق معتقد بودند استقلال با این نتیجه قهرمانی را تصاحب خواهد کرد و پرسپولیس بازنده خواهد بود.

اما فوتبال را غیرقابل پیش‌بینی بودنش جذابش کرده است. موتور پرسپولیسی‌ها تازه از دقیقه ۷۵ روشن شد و تا پنجمین دقیقه از وقت‌های تلف شده ادامه داشت، تا این تصویر از اسکوربورد استادیوم آزادی، به زیباترین قاب برای هواداران پرسپولیس تبدیل شود و با اتکا به آن، خود را در دو هفته مانده به پایان لیگ در صدر جدول و نزدیک به قهرمانی ببینند.

دیدگاه‌ها