کد خبر : 2023670 | 04 خرداد 1403 ساعت 22:45 | 47.2K بازدید | 3 دیدگاه

پول نداریم

ژاوی فقط به خاطر یک کلمه اخراج شد!

صحبت از بی پولی باشگاه و ناتوانی در جذب بازیکنان مدنظر ژاوی کار این مربی در بارسا را تمام کرد.

ژاوی فقط به خاطر یک کلمه اخراج شد!

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه بارسلونا در اقدامی عجیب و غیرمنتظره و پیش از برگزاری هفته پایانی رقابت‌های لالیگا و بازی این تیم برابر سویا تصمیم گرفت که ژاوی را از هدایت این تیم برکنار کند و این خبر را به صورت رسمی هم اعلام کرد.

هرچند در بیانیه منتشر شده از سوی این باشگاه تاکید شده است که این مربی جوان در بازی یکشنبه شب هم روی نیمکت تیمش حضور خواهد داشت اما انتظار می‌رفت که آنها تا پایان رقابت‌های فصل جاری لالیگا برای اعلام رسمی این خبر صبر کنند. قرار است دوشنبه هانسی فلیک به عنوان مربی جدید بارسا معرفی شود.

2025435

مارکا نوشته است که همه این داستان‌ها و تغییر نظر ناگهانی بارسا در مورد ژاوی فقط به خاطر یک کلمه بود که از دهان ژاوی قبل از بازی با آلمریا خارج شد: «همه این آشفتگی‌ها به این دلیل است که ژاوی در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که پولی برای جذب بازیکن نیست. در حالی که ممکن بود چند هفته دیگر شاهد یک چرخش دیگر در قضیه مالی بارسا باشیم.

وقتی ژاوی چند ماه پیش اعلام کرد که در پایان فصل می‌رود و استعفا می‌دهد، تاکید کرد که از دریافت دستمزد سال بعدش صرفنظر می‌کند اما حالا بعید است این کار را انجام دهد. بعد از آن عکس یک ماه لاپورتا، ژاوی و دکو و توافق برای ماندن مربی، این وضعیت بارسا یک فاجعه کامل است.»

دیدگاه‌ها