کد خبر : 2023690 | 04 خرداد 1403 ساعت 23:10 | 22K بازدید | 3 دیدگاه

ستاره تراکتور تکذیب کرد: هیچ‌جا نمی‌روم

ریکاردو آلوز، ستاره پرتغالی تراکتور، با رد شایعات در مورد انتقالش به تیم‌های تهرانی، تاکید کرد که می‌خواهد به حضور در تراکتور ادامه بدهد.

ستاره تراکتور تکذیب کرد: هیچ‌جا نمی‌روم

به گزارش "ورزش سه"، ریکاردو آلوز که دومین فصل حضورش در تراکتور را سپری می‌کند، با نمایش‌های خوبی که ارائه داد، توجه سایر باشگاه‌ها را به خود جلب کرد و در این بین شایعاتی هم در مورد پیشنهاد باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس به او منتشر شده است.
اما او که بعد از تساوی بدون گل تیمش مقابل پیکان با خبرنگاران صحبت می‌کرد، این شایعات را به شدت رد کرد: "این اخبار فقط شایعه است و روی تراکتور تمرکز کرده‌ام. رابطه خوبی با زنوزی دارم. من یک سال دیگر با تراکتور قرارداد دارم و زنوزی تا وقتی که بخواهد، در تیم تراکتور بازی می‌کنم."
آلوز که در این فصل عملکرد بهتری نسبت به فصل قبل داشته است و علاوه بر پاس گل‌های بیشتر، در گلزنی هم موفق‌تر بوده، امیدوار است بتوانند با مالک تراکتور برای تمدید قرارداد به توافق برسند: "با زنوزی در ارتباط هستم و می‌خواهیم راه حل خوبی پیدا کنیم. دو بازی دیگر تا پایان فصل داریم و باید شش امتیاز بگیریم تا به مسابقات آسیایی صعود کنیم. تمام تلاش خود را می‌کنیم و باید صبور باشیم."

دیدگاه‌ها