کد خبر : 2023698 | 04 خرداد 1403 ساعت 23:16 | 17.3K بازدید | 1 دیدگاه

رسمی: تمدید قراداد دو ستاره یوونتوس

آندره‌آ کامبیاسو و دانیله روگانی، بازیکنان یوونتوس، قراردادهای خود را با این باشگاه ایتالیایی تمدید کردند.

رسمی: تمدید قراداد دو ستاره یوونتوس

به گزارش "ورزش سه"، یوونتوس در این فصل عملکرد پرنوسانی در سری آ داشت و به مقام چهارم رسید. برخلاف سری آ ، یوونتوس در کوپا ایتالیا موفق بود و با شکست دادن آتالانتا در فینال، قهرمان شد. اما این تیم با اخراج آلگری و رو آوردن به گزینه‌هایی که مایل به ارائه فوتبال هجومی هستند، قصد دارد مسیر جدیدی را برای فصل آینده در پیش بگیرد. امروز مدیران یوونتوس با تمدید قرارداد دو تا از بازیکنان خوبشان، نوید آینده درخشانی را به هواداران خودشان دادند.

آندره آ کامبیاسو به شدت مورد توجه استون ویلا قرار گرفته بود و گفته می‌شد که این تیم برای جذب او در تابستان امسال 40 میلیون یورو پیشنهاد داد. کامبیاسو که 24 سال سن دارد، تا ژوئن 2029 در یوونتوس خواهد ماند. او در این فصل عملکرد خوبی داشت و به همین دلیل قراردادش تمدید شد. کامبیاسو در 39 بازی برای یوونتوس 3 گل زد و 6 پاس گل داد.

2025955

روگانی هم از زمان پیوستن به آکادمی جوانان یوونتوس در سال 2012، در لیست بازیکنان این باشگاه بوده است. روگانی که 29 سال سن دارد، تا ژوئن 2026 در یوونتوس خواهد ماند. او یکی از بازیکنان باتجربه یوونتوس است و به همین دلیل قراردادش تمدید شد. روگانی در 17 بازی سری آ و کوپا ایتالیا برای یوونتوس 3 گل به ثمر رساند.

یوونتوس در هفته آخر سری آ فردا مقابل مونزا قرار خواهد گرفت و در صورت پیروزی می‌تواند بدون توجه به نتایج سایر تیم‌ها فصل را در رتبه سوم به پایان برساند.

دیدگاه‌ها