کد خبر : 2023716 | 04 خرداد 1403 ساعت 23:49 | 16.1K بازدید | 12 دیدگاه

تا وقتی او باشد در تیم می‌مانم

ریکی آلوز: زنوزی برای من مثل پدر است

ریکاردو آلوز می‌گوید تا زمانی که زنوزی مالک تراکتور باشد در این تیم خواهد ماند.

ریکی آلوز: زنوزی برای من مثل پدر است

به گزارش "ورزش سه"، پایان بازی تیم‌های پیکان و تراکتور فرصتی به خبرنگاران دست داد تا گفتگویی را با ریکاردو آلوز، ستاره تیم تراکتور، ترتیب دهند که بعد از مدت‌ها رودرروی خبرنگاران به سوالات پاسخ می‌داد. او در ابتدای صحبت‌هایش پیرامون عزم زنوزی برای واگذاری تیم گفت: همه ما از اینکه آقای زنوزی قصد واگذاری باشگاه را دارد، نگران هستیم. من رابطه بسیار خوبی با مالک باشگاه دارم. من بازیکن حرفه‌ای هستم؛ با این حال آقای زنوزی برای من همچون پدر است و رابطه من با ایشان بیشتر خانوادگی است تا کاری.

ستاره تیم تراکتور ادامه داد: معتقدم آقای زنوزی کارهای زیادی برای باشگاه تراکتور انجام داده و خدمات زیادی ارائه کرده است. ایشان مرکز تمرینی بزرگی برای تراکتور ساخته که بدون این امکانات، کارمان در تراکتور سخت خواهد بود.

2017887

آلوز با تأکید بر اینکه همواره از آقای زنوزی حمایت خواهم کرد، گفت: امیدوارم ایشان باشگاه را واگذار نکند تا ما دچار سختی و مشکلات نشویم. تمامی اعضای تیم پشت مالک باشگاه هستند و از ایشان حمایت می‌کنند. امیدوارم هواداران نیز خدمات آقای زنوزی برای مردم تبریز و تیم تراکتور را درک کنند.

وی در خصوص ارتباطش با مالک باشگاه، بیان کرد: بله با آقای زنوزی در ارتباط هستم و تمام تلاشم را انجام می‌دهم تا ایشان از واگذاری باشگاه منصرف شود. امیدوارم در روزهای آتی بازیکنان و کادرفنی آقای زنوزی را از واگذاری باشگاه منصرف کنند.

2015998

آلوز ادامه داد: ما در دو دیدار آتی تمام سعی‌مان را انجام می‌دهیم تا شش امتیاز را کسب کنیم و رتبه سوم را به دست آوریم؛ چرا که کسب سهمیه آسیایی برایمان حائز اهمیت است. همیشه با تمام توان برای کسب سه امتیاز می‌جنگیم و به هر حال فوتبال است و گاهاً تلاش‌ها نتیجه نمی‌دهد و هر از گاهی برعکس آن رخ می‌دهد. پس از هر نتیجه نامناسب باید تلاشمان را دو چندان کنیم.

هافبک پرتغالی تراکتور در خصوص پیشنهاداتش از تیم‌های استقلال و پرسپولیس، گفت: من یک سال دیگر با تراکتور قرارداد دارم تا زمانی که آقای زنوزی حضور داشته باشد و من را بخواهد، در تراکتور می‌مانم.

آلوز در پایان مصاحبه خود گفت: به شایعات توجهی ندارم و مادامی که تراکتور متعلق به آقای زنوزی است، من هم حضور دارم.

دیدگاه‌ها