کد خبر : 2023770 | 05 خرداد 1403 ساعت 01:38 | 74.4K بازدید | 81 دیدگاه

فکر نکنم دیگر بگذارند که ما قهرمان شویم

رضاوند: اگر آن خطا پنالتی نبود دیگر بازی نمی‌کنم

بازیکن استقلال می‌گوید که چون احمد آل نعمه را تحت فشار قرار دادند او مجبور شد صحبت‌هایش را در مورد کرنر منجر به گل آبی‌ها پس بگیرد.

رضاوند: اگر آن خطا پنالتی نبود دیگر بازی نمی‌کنم

به گزارش "ورزش سه"، آرش رضاوند در متن جنجالی ترین صحنه دیدار استقلال و نساجی بود و خطای مدافع حریف به روی او را داور پنالتی تشخیص نداد. رضاوند در پایان بازی گفت: آقای حیدری اصلا نمی‌گذاشت بازی کنیم. بروید صحنه‌ها را ببینید. بخدا من فوتبال بازی کرده‌ام و می‌فهمم. صحنه‌ای که روی من پنالتی شد، اگر پنالتی نبود، به خدا دیگر بازی نمی‌کنم.

او گفت: مگر تیم‌ها با هم فرق دارند؟ بازی قبل را ببینید. یک بی احتیاطی کوچک را پنالتی می‌گیرد. مگر در محوطه جریمه  باید بزنند بازیکن را نصف کنند؟! بحث، بحث بی احتیاطی است. هم دست و هم پایش را نگاه کنید. صددرصد الان سه کارشناس می‌گویند پنالتی نبود. ولی آن صحنه را آقای حیدری کامل دید.

هافبک استقلال گفت: آقای حیدری بازی با مس رفسنجان هم برای ما سوت زد. امروز اصلا نمی‌گذاشت بازی کنیم. 4 دقیقه وقت تلف شده گرفت. مگر می‌شود؟ آقای نوازی را اخراج کرد. بازیکن افتاده بود. گلر حریف وقت تلف می‌کرد اما یک تذکر به او نداد. مدارا کردن را می‌فهمم. یعنی یکی بخواهد بازی مدارا کند و یکی بخواهد بازی را بخواباند. اصلا مشخص است.

ویدئو: 333684

رضاوند ادامه داد: نوع سوت زدن مشخص است. همین داور بازی پرسپولیس و با سپاهان ببینید چگونه سوت زد. بروید ببینید بازیکنان سپاهان چه حرفی می‌زنند. صحنه‌ای که روی من خطا شد صددرصد پنالتی بود. مگر پنالتی چگونه است؟ فرقش یک سوت است.

وی افزود: بازی تیم رقیب ما (پرسپولیس - استقلال خوزستان) را ببینید. بازیکن حریف سُر خورد. یک لحظه است و کارت نداشت. مثال می‌زنم. این اتفاق در یک لحظه رخ می دهد.

رضاوند درباره اینکه برآیند صحبت‌های او این است که آیا اجازه نمی‌دهند استقلال قهرمان شود، گفت: اصلا وقتی که اعلام کردند (حیدری داور بازی است) خود باشگاه هم گفت حیدری را نگذارید. بروید صحنه‌ها را نگاه کنید. بازی با مس رفسنجان هم همین آقای حیدری بود. مگر در یک بازی که تیمی می‌خواهد قهرمان شود چقدر فرقش است؟ یک صحنه و یک اتفاق است. آن‌ها می‌خواهند سقوط نکنند و با جان و دل بازی می‌کنند. ما هم همینطور، اگر این صحنه در محوطه جریمه ما بود هم پنالتی نمی‌گرفت؟

او گفت: داور امروز نمی‌گذاشت برخورد کنیم و کارت می‌داد. یک صحنه کرنر گرفت، گلرشان ناگهان افتاد، بازیکن ما می‌خواست برود کرنر بزند، داور اعلام کرد خطا! توپ به اوت می‌رود، گلر حریف تا بیاید توپ را بزند، دوباره بازی را می‌خواباند، یکبار به آقای نکونام و یکبار به آقای نوازی گیر می‌دهد، چهار دقیقه وقت تلف شده گرفت. به من گفت خیلی نگران هستم. گفتم چرا تمام شد؟ اگر چهار دقیقه بود هرچه خواستید بگویید.

هافبک استقلال درخصوص کرنر بازی استقلال و فولاد، توضیح داد: شما رنگی صحبت می‌کنید. احمد آل نعمه بعد از بازی صحبت کرد و خودتان هم می‌دانید.

2007997

وی درمورد اینکه آل نعمه بعدا حرف خودش را پس گرفت، گفت: نه! شما دوست دارید بشنوید که تکذیب کرد! صحنه‌های دیگر را ببینید. آیا توپ به حمید بوحمدان خورد به کرنر برود؟ نخورده، می‌گوید از بوحمدان پرسیدم گفت کرنر بود! معلوم است با هجمه‌هایی که به او وارد کردند گفت تکذیب می‌کنم، نبود. بروید ببینید اگر صحنه دیگری توپ به پای بوحمدان خورده باشد، حق با شماست. اصلا مشخص است. بنده خدار را تحت فشار گذاشتند و حرفش را پس گرفت.

رضاوند اضافه کرد: این یک صحنه کرنر است. تیم رقیب ما 10 گل آفساید می‌زند شما نمی‌بینید. اینجا پنالتی ما را نگرفتند. مگر بی احتیاطی چگونه است؟ مگر باید بازیکن را نصف کنند؟ در محوطه جریمه بی احتیاطی یک دست یا نوک پا است. در محوطه جریمه داستان این است. این نیست که یک نفر دیگری را بزند. با این اتفاقات متاسفم.

هافبک استقلال درمورد اینکه انتقاداتی به سبک بازی این تیم وارد است و برخی معتقدند نکونام از کی‌روش الگو برداری می‌کند، گفت: مشکلاتی که امسال تیم ما از اول فصل داشت، هیچ تیمی نداشت. بروید ببینید تیم چگونه بسته شد. همین تیم را می‌گفتند اگر سهمیه بگیرد کار بزرگی کرده است. حالا ما در کورس قهرمانی هستیم. تیم‌های دیگر را ببینید که خیلی هم هزینه کردند. بحث قهرمان یک سوت این طرف یا آن طرفی است.

وی در پایان و درخصوص اینکه آیا لیگ برای استقلال ادامه دارد یا نه، گفت: تمام تلاشمان را می‌کنیم ولی با این شرایط که می بینم، فکر نکنم بگذارند.

دیدگاه‌ها