کد خبر : 2023790 | 05 خرداد 1403 ساعت 09:13 | 12.8K بازدید | 11 دیدگاه

با بیست و دومین تاثیرگذاری مستقیم؛

رامین تا آخرین نفس برای سپاهان می‌جنگد

با اینکه رامین رضائیان گلایه‌های زیادی از شرایط موجود دارد، می‌خواهد جدایی‌اش از طلایی‌پوشان اصفهانی را خاطره‌انگیز کند.

رامین تا آخرین نفس برای سپاهان می‌جنگد

به گزارش "ورزش‌ سه"، پیش از ورود به مصاف برابر هوادار رامین رضائیان چند هفته‌ای بود که در گلزنی و ارسال پاس گل موفق نبود و به همین دلیل هم بود که در مصاحبه خود پس از پیروزی طلایی‌پوشان مقابل ملوان به این موضوع اشاره کرد و دلیل آن را یارگیری دو سه نفره مربیان حریف با خودش عنوان کرد.

رامین بیراه هم نمی‌گوید. او یکی از نفرات کلیدی مورایس در لیگ بیست و دوم و در فصل جاری به شمار می‌رود که با وجود بازی در پست دفاع راست بیشترین تاثیرگذاری را در گل‌های تیمش داشته است.

رضائیان در این فصل و بالاتر از سایر بازیکنان سپاهان در لیگ برتر، لیگ قهرمانان آسیا و جام حذفی 22 تاثیرگذاری مستقیم روی گل‌های تیمش داشته. رضاییان با 11 گل، یک کسب پنالتی و 10 پاس گل فصل فوق‌العاده‌ای را پشت سر گذاشته؛ او در لیگ برتر 5 گل و 5 پاس گل ثبت کرده و در لیگ قهرمانان 5 گل و 2 پاس گل به نامش ثبت شده تا نشان بدهد بالاتر رفتن سطح مسابقات باعث باانگیزه‌تر شدن او می‌شود. رامین در مسابقات جام حذفی هم با ثبت 3 پاس گل و ارسال یک پاس گل نقش انکارنشدنی‌اش در موفقیت‌های سپاهان و صعود به نیمه نهایی را ثابت کرده است.

2026085

با این حال به نظر می‌رسد آنچنان که باید مدافع راست تیم ملی در سپاهان از شرایطش رضایت ندارد و به همین دلیل پس از صعود طلایی‌پوشان در جام حذفی از جدایی در پایان فصل خبر داد و شنیده می‌شود که او سال آینده در کنار نوراللهی، قایدی و عزت‌اللهی سه ستاره دیگر تیم ملی در امارات توپ خواهد زد.

هرچه هست اما رضائیان بارها رفتار حرفه‌ای خود را ثابت کرده و با تمام وجود با پیراهن سپاهان در حال تلاش است تا بهترین عملکرد فردی و تیمی را ثبت کند. او یک بار دیگر توانایی‌های فنی بالای خود را در مصاف با هوادار به نمایش خواهد گذاشت و در یک بازی باقی مانده لیگ برتر (رضائیان در مصاف با آلومینیوم 4 کارته شده و محروم است) و دیدار نیمه نهایی جام حذفی هم تلاشش را دو چندان می‌کند تا وداعی شیرین با اصفهان داشته باشد و پس از 9 سال این تیم را به یک جام برساند.

دیدگاه‌ها