کد خبر : 2023813 | 05 خرداد 1403 ساعت 10:50 | 56K بازدید | 32 دیدگاه

آمار باورنکردنی استقلال خوزستان مقابل پرسپولیس

استقلال خوزستان در شرایطی طی دو بازی رفت و برگشت موفق به ثبت 5 گل برابر پرسپولیس شد که ماحصل آن تنها یک امتیاز بود.

آمار باورنکردنی استقلال خوزستان مقابل پرسپولیس

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس تنها 17 گل دریافت کرده تا اکنون دومین خط دفاعی برتر لیگ تا به اینجا محسوب شود و تنها دو گل بیشتر از استقلال دریافت کرده است.

اما در این آمار یک اتفاق عجیب برای سرخ‌ها شکل گرفته است. آنها نزدیک به یک سوم گل‌های دریافتی این فصل خود را تنها مقابل یک تیم دریافت کرده‌اند: "استقلال خوزستان"!

شاگردان سیروس پورموسوی طی دو بازی رفت و برگشت برابر پرسپولیس موفق به ثبت 5 گل زده شده‌اند تا از این جهت دو بازی تلخ برای مدافعان این تیم و البته علیرضا بیرانوند رقم بزنند.

2026102

این تیم در بازی رفت با دو گلی که جواد آقایی‌پور به ثمر رساند، در نهایت به تساوی 2-2 دست یافت و در بازی برگشت نیز در حالی که با دبل کاظمی و تک گل آسو رستم در آستانه شکست تلخی بود و نیمه اول را با سه گل به حریف واگذار کرده بودند، در نهایت به برتری 4-3 رسیدند.

استقلال خوزستان که حریفی قابل احترام برای پرسپولیسی‌ها حداقل طی این دو بازی محسوب می‌شد، علی‌رغم ثبت 5 گل مقابل سرخ‌ها در نهایت با رسیدن به یک امتیاز کار را به پایان رساند تا شرایط در جدول برای بقا نیز علیه شاگردان سیروس پورموسوی باشد. آنها طی دو بازی باقیمانده باید برابر مس رفسنجان و هوادار تهران قرار گیرند و باید دید قادر خواهند بود با رسیدن به حداکثر امتیاز کار را به سود خود پایان دهند یا خیر.

دیدگاه‌ها