کد خبر : 2023818 | 05 خرداد 1403 ساعت 11:19 | 17.7K بازدید | 5 دیدگاه

آبشک و ناامیدی دو سرمربی در یک بازی!

هافبک دفاعی استقلال خوزستان با توجه به تجربه بالایی که داشت تا لحظه حضور در زمین به دنبال رقم زدن یک اتفاق بزرگ بود که در نهایت مصدومیت مانع از تحقق هدف او شد.

آبشک و ناامیدی دو سرمربی در یک بازی!

به گزارش "ورزش سه"، محمد آبشک با قدرت دوندگی و جنگندگی بالای خود خصوصا در نیمه اول یکی از مهره‌های تاثیرگذار تیم سیروس پورموسوی و استقلال خوزستان بود. بازیکنی که با رهبری دیگر هم‌تیمی‌هایش در نیمه اول شرایطی را رقم زد که اوسمار مجبور به تغییر دو ستاره تیمش در خط میانی شود و سروش رفیعی و مسعود ریگی را برای جبران نتیجه از زمین تعویض کند.

با این حال محمد آبشک در دقیقه 77 محبور به ترک زمین شد. او که از دقایقی قبل‌تر و بعد از تلاشی که برای توپ‌گیری از امید عالیشاه داشت دچار آسیب دیدگی شد، نتوانست این مصدومیت را تاب بیاورد و درخواست تعویض کرد. این در حالی بود که این هافبک گیلانی تا لحظه حضورش در زمین با رهبری بالای خط میانی تیمش، به دنبال یک اتفاق ویژه برای آبی‌ها بود اما در لحظه‌ای که نتیجه 3-1 به سود استقلال خوزستان بود، به امید اینکه تیمش توان حفظ نتیجه را خواهد داشت، از زمین تعویض شد.

استقلال خوزستان اما در عملکردی باورنکردنی از سوی پرسپولیس سه گل دیگر در دقایق پایانی دریافت کرد تا یکی از تلخ‌ترین شکست‌های خود را تجربه کند. اتفاقی که باعث شد آبشک تاب بلند شدن از نیمکت تیمش بعد از سوت پایان بازی را هم نداشته باشد و به لحظاتی که تیمش تنها دقایقی با یک برد بزرگ و فرار از منطقه سقوط داشت، فکر کند.

آبشک که تجربه همکاری با جواد نکونام را نیز در کارنامه دارد و اتفاقا رابطه صمیمانه و نزدیکی با سرمربی کنونی استقلال دارد، در این بازی امیدوار بود دو هدف بزرگ را نهایی کند. ابتدا اینکه تیمش با کسب نتیجه از کورس سقوط فاصله بگیرد و از سوی دیگر نکونام را به عنوان دوست صمیمی‌اش در جبهه مخالف با خوشحالی مضاعفی مواجه کند. در نهایت اما این رؤیای آبشک نقش بر آب شد و او باید در کنار هم‌تیمی‌هایش طی دو بازی باقیمانده به دنبال فرار از منطقه سقوط باشند.

دیدگاه‌ها