کد خبر : 2023860 | 05 خرداد 1403 ساعت 14:09 | 7.7K بازدید | 5 دیدگاه

9 گل خورده در 4 بازی

ادامه طلسم خط دفاع پرسپولیس مقابل خوزستانی‌ها!

پرسپولیس به شکل عجیبی مقابل تیم‌های خوزستانی لیگ برتر در این فصل نمایش ضعیفی در فاز دفاعی داشته است.

ادامه طلسم خط دفاع پرسپولیس مقابل خوزستانی‌ها!

به گزارش "ورزش سه" پرسپولیس در مصاف با سه تیم خوزستانی لیگ برتر این فصل حداقل در یک مسابقه با چالش و مشکلات زیادی مواجه بوده است.

در واقع شاید اینطور می‌توان گفت که مدافعان پرسپولیس به صورت انفرادی در مصاف با تیم‌های خوزستانی در این فصل نمایش ضعیفی ارائه کرده‌اند و اصلا روز خوبی نداشته‌اند.

2026148

غیر از بازی رفت مقابل فولاد و دیدار برگشت مقابل صنعت نفت آبادان، پرسپولیسی‌ها در چهار دیار دیگر مقابل این سه تیم خوزستانی 9 گل دریافت کرده‌اند که آمار عجیبی است.

پرسپولیس در دو دیدار رفت و برگشت مقابل استقلال خوزستان 5 گل دریافت کرد، در بازی رفت مقابل صنعت نفت دو بار دروازه‌اش را بازشده دید و در بازی برگشت یا فولاد هم دو گل خورد که در تمام این 9 گل اشتباهات عجیبی از مدافعان و حتی دروازه‌بان نامدار سرخ‌ها سر زد.

در بازی رفت با استقلال خوزستان خط دفاع سه نفره پرسپولیس متشکل از فرجی، کنعانی و نعمتی روز خوبی نداشتند و روی هر دو گل می‌توان رد پای اشتباهات یا سهل انگاری آنها را پیدا کرد.

2026150

در بازی رفت با صنعت نفت هم روی هر دو گل مدافعان مقصر مهم بودند هر چند در صحنه گل دوم مجموعه‌ای از اشتباهات سریالی مدافعان و دروازه‌بان پرسپولیس باعث شد تیم ده نفره صنعت نفت در دقیقه آخر به گلی عجیب دست یابد و مانع از کسب سه امتیاز برای پرسپولیس شود.

در بازی برگشت مقابل فولاد خوزستان پرسپولیس دو گل عجیب و غریب دریافت کرد که در هر دو گل مدافعن و دروازه بان اشتباهات انفرادی وحشتناکی داشتند.

در بازی اخیر با استقلال خوزستان هم  گل اول که با اشتباه انفرادی دو مدافع تقدیم حریف شد و در دو گل دیگر نیز می‌توان نقش اشتباهات سریالی مدافعان سرخپوش را رصد کرد.

2026149

با  این شرایط شاید برای پرسپولیس خوب شد که در دو هفته باقیمانده فصل با تیم دیگری از خوزستان بازی نخواهد کرد تا به کلین‌شیت و قهرمانی امیدوار شود!

دیدگاه‌ها