کد خبر : 2023875 | 05 خرداد 1403 ساعت 14:29 | 55.6K بازدید | 47 دیدگاه

تن‌هاخ کوتاه نمی‌آید: لیست خرید برای فصل بعد

اریک تن‌هاخ، سرمربی منچستریونایتد، فهرست خریدش برای فصل آینده را مشخص کرده است.

تن‌هاخ کوتاه نمی‌آید: لیست خرید برای فصل بعد

به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد امروز در دیدار فینال رقابت‌های جام حذفی انگلیس باید روبروی منچسترسیتی به میدان برود، اما انتشار شایعات بسیاری درباره سرنوشت سرمربی این تیم این بازی را برای آنها تحت الشعاع قرار داده است.

گاردین روز گذشته خبر داد که حتی در صورت کسب عنوان قهرمانی جام حذفی انگلیس، مدیران یونایتد باز هم به دنبال اخراج تن‌هاخ هستند و تمایلی به ادامه این همکاری ندارند. اما این مربی هلندی همچنان معتقد است که قرار است به حضور روی نیمکت اولدترافورد ادامه دهد.

او در گفتگو با نشریه هلندی Voetball International در آستانه بازی فینال برابر منچسترسیتی درباره خریدهایش برای فصل بعد در یونایتد اظهار داشت: «ما باید در این پنجره نقل و انتقالات تابستانی یک مهاجم به خدمت بگیریم. اگر بتوانیم یک هافبک میانی دیگر و همچنین یک جانشین برای رافائل واران بخریم شرایط بسیار خوب خواهد شد. اگر همه بازیکنان آماده باشند می‌توانیم در فصل آینده بار دیگر به هدف‌مان برای قرار گرفتن در جمع چهار تیم صدر جدول برسیم.»

تن‌هاخ پیش از این مدعی شده بود که مدیران یونایتد به او اطمینان داده‌اند که قرار است به حضورش روی نیمکت این تیم ادامه دهد. این در حالی است که رسانه‌های انگلیسی در روزهای اخیر از مذاکرات جدی شیاطین سرخ با توماس توخل خبر داده بودند.

دیدگاه‌ها