کد خبر : 2023878 | 05 خرداد 1403 ساعت 14:52 | 30.2K بازدید | 6 دیدگاه

ردای محسن خلیلی بر تن عیسی! (عکس)

عیسی آل‌کثیر احتمالا تا پایان فصل به رکورد گلزنی محسن خلیلی خواهد رسید.

ردای محسن خلیلی بر تن عیسی! (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، عیسی آل‌کثیر، مهاجم توانمند تیم پرسپولیس، روز گذشته موفق شد بیست و نهمین گل خود را برای این تیم به ثمر برساند. این گل که در لحظات حساس بازی به ثمر رسید، نتیجه مسابقه را به تساوی ۳-۳ کشاند و بار دیگر مهارت گلزنی او را به نمایش گذاشت.

این در حالی است که البته آل‌کثیر در این بازی چندین موقعیت گلزنی را از دست داد، اما این گل کلیدی توانست رضایت هواداران پرسپولیس را جلب کند. او در همان دقایق نخست می‌توانست با زدن گل در موقعیت تک به تک گره بازی را برای  تیمش باز کند اما این اتفاق رخ نداد.

او در نیمه دوم نیز بارها با ارسال از جناحین توسط دانیال و عبدالکریم در موقعیت گلزنی قرار گرفت اما هر بار به شکلی عجیب توپ از مقابل سر و پای او می‌گذشت و تبدیل به گل نمی‌شد تا اینکه در دقیقه ۸۶ با یک توپربایی موفق شد گل سوم را بزند و کام هواداران تیمش را شیرین کند.

2026179

آل‌کثیر اکنون تنها یک گل با رکورد محسن خلیلی، مهاجم سابق پرسپولیس، فاصله دارد و با توجه به عملکرد اخیرش، احتمال می‌رود که در دو بازی باقی‌مانده تا پایان فصل بتواند به این رکورد دست یابد و شاید حتی از آن عبور کند.

رسیدن به این رکورد نه تنها برای آل‌کثیر بلکه برای هواداران پرسپولیس نیز اهمیت زیادی دارد، چرا که شانس برتری و قهرمانی تیم محبوبشان را افزایش می‌دهد، چرا که حالا سرنوشت در دست پرسپولیس و خط حمله این تیم قرار دارد.

دیدگاه‌ها