کد خبر : 2023887 | 05 خرداد 1403 ساعت 15:30 | 36.6K بازدید | 16 دیدگاه

لوسادا در آغوش اوسمار جشن می‌گیرد

غلیان احساسات در دو خارجی پرسپولیس! (عکس)

در غیاب یحیی گل‌محمدی، دو دستیار او موفقیت پرسپولیس را پیش‌ می‌برند.

غلیان احساسات در دو خارجی پرسپولیس! (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، تصویر اوسمار ویه‌را، سرمربی تیم پرسپولیس، در حالی که په‌په لوسادا، یکی از دستیاران خود، را به شدت در آغوش گرفته و با او خوشحالی می‌کند، لحظه‌ای به‌یادماندنی از بازی اخیر پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان را نشان می‌دهد.

بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان یکی از دیدارهای حساس و پراهمیت لیگ برتر بود. هر دو تیم با انگیزه‌های بالایی وارد زمین شدند و رقابت شدیدی را به نمایش گذاشتند. نتیجه نهایی بازی که با تلاش و هماهنگی بازیکنان پرسپولیس به دست آمد، باعث شد که سرمربی و کادر فنی این تیم با یکدیگر جشن و سرور را برپا کنند.

اوسمار ویه‌را که به تازگی هدایت پرسپولیس را بر عهده گرفته، توانسته با وفاق و همدلی، تیم را به خوبی هدایت کند و نتایج خوبی کسب کند. شاید این تصویر نشان‌دهنده پیوند قوی و همبستگی بین اعضای کادر فنی پرسپولیس باشد که نقش مهمی در موفقیت‌های تیم ایفا می‌کند.

2026192

نکته مهم اینکه اوسمار بعد از دو سال کار با این کادرفنی، توانسته رابطه خوبی را آنها برقرار کند. شاید بسیاری از مربیان در جایگاه اوسمار بعد از ترفیع درجه، نفرات خود را در کادر استفاده می‌کنند اما او تا حد امکان مربیان قبلی خود را در تیم نگه داشته که از جمله آنها په‌په لوسادا است.

در نهایت، تصویر اوسمار ویه‌را، سیدجلال حسینی و په‌په لوسادا در این لحظه خاص، نمایانگر عشق به فوتبال و تعهد به تیم است. این لحظه نشان می‌دهد که پرسپولیس بعد از تغییر در راس کادرفنی نیز با کار سخت، همکاری و اتحاد، می‌تواند به دستاوردهای بزرگی برسد و این چیزی است که هواداران پرسپولیس به آن می‌بالند.

عکاس: پیام پارسایی

دیدگاه‌ها