کد خبر : 2023893 | 05 خرداد 1403 ساعت 15:39 | 70K بازدید | 108 دیدگاه

عالیشاه ناخودآگاه به رضاوند دیس بک داد!

از دست رفتن صدر جدول برای شاگردان جواد نکونام ناراحت کننده و شوک آور بود و آنها به داوری اعتراض داشتند.

عالیشاه ناخودآگاه به رضاوند دیس بک داد!

به گزارش "ورزش سه"، جرقه کامبک بزرگ پرسپولیس و فرار از مهلکه شکست سنگین و سه گله مقابل استقلال خوزستان با اخراج ساویو روبرتو، بازیکن تاثیرگذار آبی‌های خوزستانی زده شد.

روبرتو که نقش محوری در حملات و گل‌های متعدد استقلال خوزستان داشت، در نیمه اول با کارت زرد جریمه شده بود و در نیمه دوم و دقیقه ۵۷ با تکلی بی محابا روی پای دانیال اسماعیلی‌فر کارت زرد دوم و قرمز را دریافت کرد تا تیمش ده نفره بشود.

این اخراج باعث شد پرسپولیس با یک یار بیشتر فشار زیادی روی دروازه استقلال خوزستان بیاورد و به مقصود سخت خود با زدن ۴ گل برسد.

پیروزی پرسپولیسی‌ها واکنش و اعتراض دسته جمعی بازیکنان استقلال را نیز به همراه داشت. آرش رضاوند هافبک استقلال در مورد اخراج بازیکن استقلال خوزستان گفت:"بازی تیم رقیب‌مان را نگاه کنید. بازیکن‌شان سُر خورده! درسته؟ بازیکن‌شان سُر خورد و کارت گرفت."

وقتی از امید عالیشاه در مورد اینکه کادرفنی استقلال خوزستان معتقدند ساویو روبرتو سُر خورده سوال شد، او با خونسردی جواب جالب توجهی داد که حالا در فضای مجازی با عنوان دیسبک عالیشاه به رضاوند دست به دست می‌شود.

البته بازیکن پرسپولیس در آن لحظه نمی‌دانست رضاوند چنین صحبت‌هایی کرده اما همزمانی این مصاحبه‌ها باعث شد از این حرف‌ها با عنوان پاسخ عالیشاه به رضاوند یاد شود. کاپیتان پرسپولیس گفت:"سُر خورده؟ خب می‌خواست سُر نخوره، خورده دیگه!"

دیدگاه‌ها