کد خبر : 2023904 | 05 خرداد 1403 ساعت 16:28 | 193.2K بازدید | 226 دیدگاه

واکنش تند پورموسوی به شکست مقابل پرسپولیس

سرمربی استقلال خوزستان ساعاتی بعد از شکست تلخ مقابل پرسپولیس واکنش جالبی به این اتفاق داشت.

واکنش تند پورموسوی به شکست مقابل پرسپولیس

به گزارش "ورزش سه"، استقلال خوزستان در یک نمایش جسورانه توانست در استادیوم آزادی با سه گل از پرسپولیس پیش بیفتد، اما در نهایت اخراج ساویو روبرتو و 10 نفره شدن این تیم باعث شد آنها کامبک عجیبی را متحمل شوند.

این در حالی است که پورموسوی اکنون ساعاتی بعد از این بازی همانند دیگر اعضای تیمش نسبت به عملکرد داوری نیز معترض است. سرمربی استقلال خوزستان که توانسته فصل گذشته این تیم را بعد از چند فصل حضور در لیگ آزادگان، به لیگ برتر بیاورد، اکنون شرایط سختی را برای بقا دنبال می‌کند. تیم او باید طی دو بازی آتی‌اش برابر مس رفسنجان و هوادار تهران به نتیجه دلخواه دست یابد و امیدوار به ناکامی دیگر رقبا باشد تا سهمیه بقا را حفظ کند.

پورموسوی با انتشار تصویری از دقیقه 52 دیدار تیمش مقابل پرسپولیس و در شرایطی که آنها با سه گل از حریف پیش بودند، نسبت به تصمیم داوری در صحنه فرار جواد آقایی پور و تک به تک شدن این مهاجم با بیرانوند که با خطای نعمتی پشت محوطه جریمه همراه شد، انتقاد دارد و مدعی است شجاعت داور می‌توانست شرایط سخت‌تری را برای حریف در موقعیت عقب‌ماندگی سه گله شکل دهد.

سرمربی استقلال خوزستان در این خصوص نوشته: خدايا به فريادمان برس. اگر ديشب بازي رو واگذار كرديم اما سرمان بالاست؛  همه ديدند چه بر سر ما آورند تا بازنده بشويم! بعضي‌ها روي زمين انگار كور شده‌اند! هفته به هفته حق‌مان را خورده‌اند. چشم‌هایشان را روی واقعيت‌ها بسته‌اند، مگر می‌شود اين همه اشتباهات داوری عليه تيم ما سهوی باشد؟

پورموسوی با انتقاد نسبت به داوران در این فصل گفته: خيلی از اين داوران عزيز بايد جواب پس بدهند، آنان را به خدا واگذار می‌كنيم چون با سرنوشت نه يك تيم بلكه با سرنوشت يك استان بازی می‌كنند. اين اشتباهات و رفتارها عليه تيم ما فقط و فقط بخاطر پاكی و شرافت‌مان می‌باشد. با افتخار اعلام می‌كنيم تحت هيچ شرايطی باج نمی‌دهيم چون خدا با ماست.  إِنَّ مَعَ العُسرِ يُسرًا.

دیدگاه‌ها