کد خبر : 2023908 | 06 خرداد 1403 ساعت 02:46 | 21.2K بازدید | 8 دیدگاه

غیبت ستاره سنگالی بلای جان استقلال شد!

جای خالی مدافع سنگالی استقلال خوزستان در بازی با پرسپولیس به چشم آمد.

غیبت ستاره سنگالی بلای جان استقلال شد!

به گزارش "ورزش سه"، جای خالی ستاره خط دفاعی استقلال خوزستان در بازی با پرسپولیس به چشم آمد و نبود این مدافع مستحکم در این مسابقه تاثیرگذار بود اگر مدافع سنگالی این تیم حضور داشت شاید کار برای سرخپوشان سخت‌تر می‌شد.

اندونگ که در بازی با نساجی با خطای پنالتی که انجام داد از زمین مسابقه اخراج شد در بازی با پرسپولیس حضور نداشت و در حالی که تیم او سه گل پیش افتاده بود در دقایق پایانی مسابقه 4 گل دریافت کرد و پیروزی را با شکست عوض کرد.

اندونگ درنیم فصل دوم از زمانی که در ترکیب استقلال خوزستان قرار گرفت این تیم وضعیت دفاعی بهتری پیدا کرد و یکی از نقاط قوت او مسائل روحی روانی بود که به خوبی بازیکنان این تیم را در شرایط مسابقه قرار می‌داد، نبود او در بازی حساس روز گذشته به چشم آمد و نبود یک رهبر تمام عیار در خط دفاعی استقلال خوزستان به چشم آمد.

استقلال خوزستان در این مسابقه نتوانست از اندوخته‌هایش دفاع کند و بازی را واگذار کرد، آنها با توجه به کمبود مهر‌ه‌ای که در خط دفاعی داشتند حتی زمانی که سه بر صفر جلو بودند سعی داشتند در نیمه زمین پرسپولیس بازی کنند تا فشار را از روی دروازه‌شان بردارند و با حضور در نیمه زمین پرسپولیس این تیم را عقب نگه دارند که این روش هم جوابگو نبود.

اندونگ بعد از سپری کردن دوران محرومیت بازی آینده در ترکیب استقلال خوزستان قرار خواهد گرفت و نقش ویژه ای در دو بازی پایانی استقلال خوزستان خواهد داشت.

دیدگاه‌ها