کد خبر : 2023935 | 05 خرداد 1403 ساعت 18:51 | 6.9K بازدید | 13 دیدگاه

ترکیب العین برای کسب دومین ستاره آسیایی

العین امیدوار است با استفاده از شرایط میزبانی، در دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان به پیروزی دست پیدا کند.

ترکیب العین برای کسب دومین ستاره آسیایی

به گزارش "ورزش سه"، دیدار فوق العاده حساس از مرحله برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا میان العین و یوکوهاما مارینوس، از دقایقی دیگر آغاز می‌شود و اماراتی‌ها امیدوار هستند با استفاده از شرایط میزبانی، شکست دو بر یک در بازی رفت را جبران کنند.

العین که پیش از این یک بار قهرمان آسیا شده و به دنبال دومین قهرمانی خود در این پیکارهاست، موفق شد در مراحل یک چهارم و نیمه نهایی، از سد دو غول بزرگ عربستان یعنی الهلال و النصر عبور کند و راهی مسابقه پایانی شود. آنها حتی در ژاپن نیز یک بر صفر پیش افتادند ولی با کامبک یوکوهاما روبرو شده و با شکست بازی را ترک کردند.

برای بازی امروز، خالد عیسی در درون دروازه العین قرار گرفته است. دو مدافع مرکزی این تیم کوامی اوتون و خالد الهاشمی هستند. در سمت راست نیز بندر الاحبابی کاپیتان العین حضور دارد و در سمت چپ نیز سعید جمعه به بازی می‌پردازد.

العین با استفاده از دو هافبک مرکزی، کمربند خط میانی خود را محکم کرده است. پارک یونگ وو بازیکن مطرح کره‌ای و یحیی نادر، نفرات منتخب کرسپو در مرکز میدان هستند. ماتیاس پالاسیوس برخلاف بازی‌های قبلی، امروز جلوتر از خط میانی و پشت مهاجم بازی می‌کند.

کاکو رومرو در سمت راست و محمد عباس در سمت چپ به عنوان وینگرهای العین بازی می‌کنند. در نوک خط حمله نیز سفیان رحیمی مراکشی حضور دارد که امید اول گلزنی تیمش به شمار می‌رود.

2026268

دیدگاه‌ها