کد خبر : 2023970 | 05 خرداد 1403 ساعت 21:57 | 18.5K بازدید | 5 دیدگاه

یک امتیاز مهم مقابل اسپارتاک؛

فرار یاران قربانی: سقوط لغو شد!

اورنبورگ در حضور ملی‌پوش ایرانی خود تساوی ارزشمندی مقابل اسپارتاک مسکو به دست آورد.

فرار یاران قربانی: سقوط لغو شد!

به گزارش "ورزش سه"، در یکی از مهم‌ترین دیدارهای هفته سی‌اُم و پایانی لیگ برتر روسیه، تیم فوتبال اورنبورگ در حالی که مثل مسابقات اخیرش محمد قربانی را در ترکیب و خط میانی داشت، از ساعت 17:30 امروز در ورزشگاه گازوویک به مصاف تیم رده پنجمی اسپارتاک مسکو رفت.

یاران قربانی که طی دو هفته گذشته لیگ برتر روسیه یک شکست و یک تساوی داشتند، ممکن بود در مسابقه امروز مقابل اسپارتاک مسکو در صورت عدم کسب پیروزی به بازی پلی‌آف برای بقا در این رقابت‌ها بروند، اما به تساوی خانگی رضایت دادند که این نتیجه هم به سودشان بود.

2026342

تیم فوتبال اورنبورگ در بازی خانگی امروز توانست اسپارتاک مسکو بالانشین را با تساوی بدون گل متوقف کند تا 31 امتیازی شود و با یک امتیاز بالاتر از منطقه سقوط، در رتبه دوازدهم جدول لیگ برتر روسیه قرار بگیرد و بقای خود را قطعی کند.

محمد قربانی، ملی پوش ایرانی اورنبورگ که هفته گذشته موفق به گلزنی مقابل اورال شده و امروز هم برای ششمین بازی پیاپی در ترکیب قرار گرفته بود، حضور کامل برابر اسپارتاک مسکو داشت.

هافبک ایرانی اورنبورگ که در نقل و انتقالات زمستانی از سپاهان به این باشگاه پیوست، در 11 بازی لیگ برتر روسیه به میدان رفت و یک گل به ثمر رساند.

2026343

دیدگاه‌ها