کد خبر : 2023973 | 05 خرداد 1403 ساعت 22:05 | 63.7K بازدید | 46 دیدگاه

دانیال اسماعیلی‌فر: حالا بی‌حساب شدیم!

مدافع راست پرسپولیس لحظاتی برزخی را در جدال با استقلال خوزستان پشت سر گذاشت و می‌توان گفت بهشت و جهنم را در طول این بازی به خوبی تجربه کرد!

دانیال اسماعیلی‌فر: حالا بی‌حساب شدیم!

به گزارش "ورزش سه"، دانیال اسماعیلی‌فر در بهترین فرم خود در فصل جاری و خصوصا نیم فصل دوم قرار دارد؛ جایی که اکنون به عنوان بهترین پاسور و سازنده گل سرخ‌ها توانسته در گلزنی نیز موفق عمل کند. او در این فصل هفت پاس گل و دو گل زده برای سرخ‌ها به نام خود کرده تا نقشی تاثیرگذار در صدرنشینی این روزهای پرسپولیس ایفا کند و از فشارهای وارده در خصوص مقایسه‌هایی که پیش از این متوجه او بود نیز خلاصی یابد.

اما بازی با استقلال خوزستان می‌توانست جهنمی بزرگ برای او تلقی شود؛ جایی که در بدترین موقعیت ممکن پایش لغزید و زمینه ساز گل حریف لقب گرفت. دانیال که نیم فصل دوم را کاملا با طراوت و آمادگی دنبال کرده، بدترین موقعیت زمانی را برای یک اشتباه فردی گریبانگیر خود دید تا شاید اگر نتیجه‌ای جز نتیجه پایانی بازی دیروز رقم می‌خورد، آماج هجمه‌ها قرار گیرد.

اما دانیال در این بازی توانست معادلات را برای پرسپولیس بهم بزند. او اولین اقدام خود برای جبران این اشتباه را در همان نیمه اول داشت که ضربه‌اش با برخورد به تیرک دروازه راهی اوت شد. شاید دومین موقعیت جدی پرسپولیسی‌ها را هم بتوان به ضربه پای راست این بازیکن در همان نیمه دوم که با بدشانسی و البته از خودگذشتگی مدافع استقلال خوزستان راهی به دروازه نیافت بتوان تلقی کرد.

2026355

مدافع راست پرسپولیس اما برای جبران در این بازی خستگی ناپذیر ظاهر شد. بالاخره فرصت اصلی نصیب او شد و توانست با حرکت خود ساویو روبرتو را در موقعیت تکل و خطا قرار دهد تا استقلال خوزستان به این ترتیب اخراج قرار گرفته و آنها با امید بیشتری چشم به دروازه حریف 10 نفره برای جبران نتیجه داشته باشند.

بعد از 10 نفره شدن استقلال خوزستان و در ادامه گلی که کنعانی زادگان از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند، این دانیال اسماعیلی فر بود که روی فرار و موقعیت سازی مناسبی که داشت، تک به تک مقابل گروسیان قرار گرفت و توانست دروازه حریف را برای بار دوم باز کند. اسماعیلی‌فر که در تمامی دقایقی که سرخ‌ها عزم جبران نتیجه داشتند نزدیک به محوطه جریمه حریف حضور داشت، در گل چهارم هم به بهترین شکل فضاسازی کرد تا عالیشاه او را در موقعیتی ایده آل صاحب توپ کند و این بازیکن نیز با ارسالی زمینی بهترین فرصت گلزنی را نصیب کنعانی زادگان کرد اما با بدشانسی این مدافع میانی پیش تاخته، ضربه‌اش توسط گلر استقلال خوزستان مهار شد تا نام اسماعیلی‌فر در جمع گلسازان این بازی قرار نگیرد و روی ریباند اما اورونوف کار را برای شاگردان سیروس پورموسوی تمام کند.

مدافع راست پرسپولیس اما همانطور که در ثبت گل اول استقلال خوزستان بدشانس بود و نقش داشت، با تلاشی مضاعف روی تغییر نتیجه و پیروزی بزرگ تیمش نیز نقش آفرینی کرد. 10 نفره کردن استقلال خوزستان شاید موثرترین حرکت او بود و در نهایت نیز با یک گل و پاس طلایی گل برد، کارش را در این بازی تمام کند و شاید حق داشته باشد که بگوید: ببخشید، اما بی حساب شدیم!

دیدگاه‌ها