کد خبر : 2023978 | 05 خرداد 1403 ساعت 22:19 | 43.3K بازدید | 33 دیدگاه

ویدیوی وایرال از ومبلی: سر الکس بالاخره خندید (عکس)

سرالکس فرگوسن، سرمربی افسانه‌ای منچستریونایتد، همراه طرفداران این باشگاه قهرمانی در جام حذفی را در ورزشگاه ومبلی جشن گرفت‌‌.

ویدیوی وایرال از ومبلی: سر الکس بالاخره خندید (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، منچستریونایتد در بازی فینال جام حذفی امشب در ورزشگاه ومبلی به مصاف منچسترسیتی رفت و با نتیجه 2-1 برنده شد.

شاگردان اریک تن هاخ در کنار تمام هوادارانی که امشب موجب خوشحالی آن‌ها شدند، دل یک هوادار قدیمی را به گونه‌ای شاد کردند که در رسانه‌ها بازتاب زیادی داشته است.

بعد از تمام اتفاقاتی که او از زمان جدایی‌اش از روی سکوها تحمل کرده، تماشای ذوق سر الکس فرگوسن که دوباره از افتخار آفرینی منچستریونایتد لذت می‌برد، البته این بار به عنوان یک هوادار، فوق العاده است.

2026361

دیو بریلزفورد، سر جیم راتکلیف و اورام گلیزر امروز در کنار فرگوسن روی سکوها حضور داشتند تا قهرمانی یونایتد در این بازی حساس را تماشا کنند.  

گل‌های الخاندرو گارناچو و کوبی ماینو در مقابل گل جرمی دوکو، موجب قهرمانی یونایتد و کسب سهمیه اروپایی شدند تا آن‌ها به جای چلسی راهی لیگ اروپا شوند و چلسی هم به جای نیوکسل راهی لیگ کنفرانس اروپا شود.

پس از بازی، سر الکس در حال آواز خواندن همراه با یونایتد دیده شد. شعار معروف "گلوری، گلوری من‌یونایتد" در بلندگوهای ورزشگاه پخش می‌شد و فرگوسن از صندلی‌اش بلند شده بود تا با لبخند این شعار را تکرار کند.

دیدگاه‌ها