کد خبر : 2024026 | 06 خرداد 1403 ساعت 07:41 | 6.9K بازدید | 12 دیدگاه

گل‌گهر پیروزی در لیگ‌برتر را فراموش کرده است!

تیم فوتبال گل‌گهر در ده بازی اخیر فقط دو پیروزی در جام حذفی داشته است.

گل‌گهر پیروزی در لیگ‌برتر را فراموش کرده است!

به گزارش ورزش سه، تیم فوتبال گل‌گهر در ده بازی اخیر خود نتایج عجیبی کسب کرده و آنها فقط دوبازی در جام حذفی را با پیروزی پشت سر گذاشتند و در مسابقات لیگ مدت‌هاست که طعم پیروزی را نچشیدند.

گل‌گهر در ده بازی اخیر خود در کل مسابقات دو پیروزی در جام حذفی، پنج شکست در لیگ برتر و سه تساوی در لیگ برتر کسب کردند، آنها همچنین در 10 بازی اخیر لیگ برتر هم همین شرایط را دارند و فقط دو مسابقه پیروز شدند و آخرین برد آنها مقابل در هفته بیستم لیگ برتر مقابل صنعت نفت آبادان رقم خورد.

شاگردان مارینوس از 30 امتیازی که در 10 هفته اخیر در دسترس‌ آنها قرار داشت فقط 9 امتیاز کسب کردند و 21 امتیاز آن را از دست دادند و جایگاه خوبی که در جدول مسابقات داشتند را از دست دادند و حالا در رتبه هشتم جدول حضور دارند و این در حالی است که آنها اگر نیمی از امتیازات را هم کسب می‌کردند با 42 امتیاز در رتبه پنجم جدول قرار داشتند.

2026423

گل‌گهر سیرجان در تعدادی از مسابقات از جمله بازی با استقلال خوزستان از حریف خود جلو بود و با کامبک عجیبی که مقابل این تیم خورد سه امتیاز را با تک امتیاز عوض کرد، آخرین بازی آنها در لیگ برتر هم با شکست سه بر دو مقابل آلومینیوم به پایان رسید.

گل‌گهر در هفته بیست و نهم لیگ برتر به مصاف استقلال در ورزشگاه آزادی خواهد رفت و مقابل تیمی قرار خواهد گرفت که با تمام قوا برای پیروزی در این مسابقه و ادامه کورس قهرمانی به میدان می‌آید و این کار را برای سرمه‌ای پوشان سیرجان سخت‌تر می‌کند.

مارینوس در تعداد زیادی از کنفرانس‌هایش گلایه داشته که تیم‌اش همه کار می‌کند، موقعیت‌های زیادی خلق می‌کند اما در کسب امتیاز کامل موفق نمی‌شوند و از این موضوع کلافه است و باید دید در دو بازی پایانی لیگ این مشکل را حل خواهند کرد یا فصل را بدون پیروزی در هفته‌های پایانی به اتمام خواهند رساند.

دیدگاه‌ها