کد خبر : 2024080 | 06 خرداد 1403 ساعت 10:26 | 34.8K بازدید | 17 دیدگاه

امید ستاره بارسا به فلیک: لطفا نگذار بروم!

ویتور روکه، ستاره بارسلونا، منتظر اعلام نظر نهایی هانسی فلیک درباره آینده‌اش است.

امید ستاره بارسا به فلیک: لطفا نگذار بروم!

به گزارش "ورزش سه"، روکه در پنجره نقل و انتقالات زمستانی سال گذشته به بارسلونا پیوست و مدیران این باشگاه امید زیادی داشتند که او بتواند درخششی که در برزیل به نمایش گذاشته بود را در ترکیب این تیم هم تکرار کند و خیلی زود به یکی از بازیکنان تاثیرگذار در خط حمله بارسا تبدیل شود.

اما این بازیکن نتوانست خودش را به ترکیب بارسا تحمیل کند و با وجود هیاهویی که در زمان پیوستنش به بارسا به وجود آمد، ژاوی به هیچ وجه به او اعتماد نکرد و اظهاراتی که از سوی مدیر برنامه‌اش علیه سرمربی این تیم مطرح شد هم کار را بیش از پیش برای او در بارسا دشوار کرد.

2024769

حالا روزنامه اسپورت خبر داده است که با اخراج ژاوی همه چیز به تصمیمی بستگی دارد که فلیک درباره او خواهد گرفت. این ستاره برزیلی در حال حاضر منتظر است که ببیند آیا فلیک روی او حساب خواهد کرد یا خیر تا بتواند تصمیم نهایی را درباره آینده‌اش بگیرد و امیدوار است که نظر این مربی را جلب کند تا مجبور به ترک بارسا نشود.

مدیران بارسا مایل هستند که او را به صورت قرضی به باشگاهی دیگر منتقل کنند اما تصمیم نهایی در این باره با سرمربی جدید است. این در حالی است که او و اطرافیانش هم تمایلی به انتقال قرضی ندارند و اگر قصد ترک بارسا را داشته باشند، این اتفاق با قراردادی دائمی رخ خواهد داد.

دیدگاه‌ها