کد خبر : 2024084 | 06 خرداد 1403 ساعت 10:51 | 38.2K بازدید | 13 دیدگاه

مهمانی تمیم بن حمد برای بازیکنان السد؛

حزباوی در کاخ امیر قطر جشن گرفت! (عکس)

مدافع ایرانی السد در مراسم قهرمانی این تیم در کاخ امیر قطر حضور پیدا کرد.

حزباوی در کاخ امیر قطر جشن گرفت! (عکس)

به گزارش "ورزش سه"، محمدامین حزباوی در نخستین سال لژیونر شدن اتفاق مهمی را تجربه کرد و توانست دو قهرمانی در لیگ ستارگان و جام امیر قطر به دست بیاورد و فصل اخیر را به بهترین شکل تمام کند و در یک مراسم ویژه هم پیش از بازگشت به ایران حاضر شود.

تمیم بن حمد آل ثانی، امیر قطر طی مراسمی از تیم‌های السد و قطر اس. سی که فینالیست‌های جام امیر در فصل اخیر بودند، در یک ضیافت ناهار دعوت کرد که محمدامین حزباوی نیز در این مراسم حضور یافت.

2026560
2026561

رسانه رسمی دیوان پادشاهی قطر تصویری از مراسم روز گذشته در کاخ لوسیل را منتشر کرده که تصویر محمدامین حزباوی نیز پشت سر تمیم بن حمد آل ثانی جلب توجه زیادی می‌کند.

حزباوی که سال موفقی در السد داشت و نمایش موثری در خط دفاعی تیمش برای رسیدن به قهرمانی در لیگ ستارگان ارائه داد، در سه بازی آخرشان در جام امیر فرصت حضور در زمین را به دست نیاورد و روی نیمکت بود، اما جزء اعضای تیمش برای دیدار با امیر قطر و عکس یادگاری با وی بود.

تمام مسئولان ورزشی و فوتبالی قطر در مراسمی که شیخ تمیم بن حمد آل ثانی به مناسبت قهرمانی السد برگزار کرده بود، حضور یافتند و امیر قطر نیز به گرمی از یاران حزباوی در این مراسم بزرگ پذیرایی کرد.

دیدگاه‌ها