کد خبر : 2024104 | 06 خرداد 1403 ساعت 12:02 | 12.3K بازدید | 53 دیدگاه

نیاز امروز حمایت همه جانبه تیم است:

منوچهری: پشت نکونام باشید و دلگرمش کنید

مهاجم سابق استقلال حمایت هواداران را کلیدی برای بازگشت به قهرمانی می‌داند.

منوچهری: پشت نکونام باشید و دلگرمش کنید

به گزارش "ورزش سه"، امین منوچهری بازیکن سابق استقلال اعتقاد دارد که هواداران در بازگشت استقلال به مسابقات و قهرمانی این تیم در لیگ برتر و تغییر شرایط نقش ویژه‌ای خواهند داشت و باید از تیم‌شان حمایت کنند.

امین منوچهری در ابتدای صحبت‌هایش گفت: با توجه اتفاقاتی که در هفته بیست و هشتم افتاد استقلال همچنان شانس قهرمانی دارد و الان وقتش هست که پیشکسوتان باشگاه به جواد نکونام و تیم‌اش روحیه بدهند، آنها خیلی خوب نتیجه گرفتند و نزدیک 20 هفته صدرنشین جدول بودند و تمام اتفاقاتی که برای این تیم افتاد هنوز در کورس قهرمانی هستند و باید به جای انتقاد حمایت کرد، ما درون تیم نیستیم، شرایط استرسی که وجود دارد می‌تواند روزهای سختی را برای تیم رقم بزند.

او ادامه داد: شاید روی کاغذ استقلال از نساجی خیلی راحت باید امتیاز می‌گرفت اما استرس بردن در این مدل مسابقات خیلی کار را سخت می‌کند، بازی در ورزشگاه وطنی یک شرایط خاصی دارد، درست است پرسپولیس دو هفته توانست امتیاز بگیرد اما همه ما می‌دانیم که نساجی در آن مسابقه مستحق باخت نبود، مهم‌ترین نکته این است که الان پیشکسوتان باید به استقلال بودن خودشان افتخار کنند و وقت حمایت است، باید احترام بگذاریم به جواد نکونام و این تیم هنوز شانس زیادی برای قهرمانی دارد.

منوچهری افزود: با توجه به اینکه پرسپولیس با شمس‌آذر در قزوین بازی دارد شانس استقلال کم نیست، استقلال اگر شش امتیاز را بگیرد می‌تواند قهرمان شود، شاید تاریخ به شکلی رقم بخورد که اتفاقی که در فصل اول لیگ برتر به نفع پرسپولیس رقم خورد این‌بار به سود آبی‌ها رقم بخورد این بار استقلال قهرمان شود.

مهاجم سابق استقلال تاکید کرد: حضور و حمایت هوادار این مقطع از فصل به کار تیم می‌آید و تک تک هواداران استقلال این مسئولیت بزرگ را دارند و نقش زیادی در قهرمان شدن استقلال می‌توانند ایفا کنند، حمایتی که تاکنون داشتند را باید دوچندان کنند و الگوبرداری از هواداران لیورپول داشته باشند، آنها در بعضی اوقات نتیجه را عوض می‌کردند، اگر استقلالی‌ها همین جو را ایجاد کنند می‌توانند به روحیه نکونام و استقلال کمک کنند تا قهرمان شوند.

او در انتها گفت: نکونام با توجه به فصل سختی که داشته نیاز به روحیه و دلگرمی هواداران دارد، امیدوارم هواداران استقلال این نقش را به خوبی ایفا کنند و کمک حال تیم‌شان باشند.

دیدگاه‌ها