کد خبر : 2024188 | 06 خرداد 1403 ساعت 16:36 | 3K بازدید | 1 دیدگاه

4 مدال برای آزادکاران جوان در نوگزار اسخیرلی

شاگردان غلامرضا محمدی در پایان رقابت‌های بین‌‌المللی جام نوگزار اسخیرلی صاحب 2 طلا، یک نقره و یک برنز شدند.

4 مدال برای آزادکاران جوان در نوگزار اسخیرلی

به گزارش "ورزش سه"، رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جوانان جام نوگزار اسخیرلی روزهای 5 و 6 خردادماه در شهر گوری کشور گرجستان برگزار شد و در پایان تیم 5 نفر ایران به 2 مدال طلا، یک مدال نقره و یک مدال برنز دست یافت.

در این مسابقات ابوالفضل رحمانی و امیررضا دلیری در اوزان 86 و 92 کیلوگرم به مدال طلا دست یافتند، علی کرم‌پور در وزن 70 کیلوگرم صاحب مدال نقره شد و یاسین طیبی در وزن 61 کیلوگرم به مدال برنز رسید.

در وزن 61 کیلوگرم یاسین طیبی در دور نخست با نتیجه 12 بر 2 از سد حریفی از گرجستان گذشت و به نیمه‌نهایی راه یافت. وی در این دیدار مغلوب حریف خود شد و راهی دیدار رده‌بندی شد. طیبی در این دیدار با شکست حریف خود به مدال برنز رسید.

در وزن 65 کیلوگرم امیرعلی ولی‌پور با نتیجه 10 بر صفر کشتی‌گیر گرجستانی را شکست داد. وی در دور دوم مغلوب حریف قزاقستانی شد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

در وزن 70 کیلوگرم علی کرم‌پور پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه 10 بر صفر حریف گرجستانی را مغلوب کرد و به مرحله نیمه‌نهایی راه یافت. وی با غلبه بر حریف خود در دیدار رده‌بندی به دیدار فینال راه یافت. کرم‌پور در این دیدار مغلوب حریف خود شد و به مدال نقره رسید.

در وزن 86 کیلوگرم ابوالفضل رحمانی در دور نخست با نتیجه 10 بر 2 نماینده گرجستان را مغلوب کرد و به مرحله نیمه‌نهایی راه یافت. وی در این دیدار مقابل حریف خود پیروز شد و راهی فینال شد. رحمانی در دیدار پایانی مقابل حریف خود به برتری و مدال طلا رسید.

در وزن 92 کیلوگرم امیررضا دلیری در دور اول با نتیجه8 14 بر 8 نماینده گرجستان را مغلوب کرد. وی در دور دوم با نتیجه 7 بر صفر کشتی‌گیری از قزاقستان را شکست داد و به دیدار فینال راه یافت. دلیری در این دیدار با گذر از سد حریف قزاقستانی به مدال طلا دست یافت.

دیدگاه‌ها