کد خبر : 2024210 | 06 خرداد 1403 ساعت 18:21 | 16.2K بازدید | 105 دیدگاه

کاری می‌کردند که تیم شاید پنجم هم نشود

مرادمند: شک نکنید استقلال قهرمان خواهد شد

مدافع استقلال از بازیکنان تمام تیم‌ها درخواست می‌کند که با تمام وجود در زمین حاضر شوند تا در دو هفته پایانی حق به حقدار برسد.

مرادمند: شک نکنید استقلال قهرمان خواهد شد

به گزارش "ورزش سه"، محمدحسین مرادمند بازیکن استقلال در حاشیه تمرین امروز گفت: وضعیت تیمی ما خیلی خوب است. همانطور که می‌دانید چندین هفته صدرنشین بودیم، به هر حال فوتبال است و این جایگاه را به‌خاطر برخی اتفاقات از دست دادیم که همه ما اتفاقات را دیدیم. اگر درباره داوری صحبت کنیم، فردا محروم می‌شویم. به هر حال برخی چیزها مشخص است و نمی‌خواهم درباره جزئیات صحبت کنم چون محروم می‌شوم. اما خواهش می‌کنم نظارت ویژه‌ای بر دو هفته آخر داشته باشند تا حق به حق‌دار برسد.

او با اشاره به اتفاقات رخ داده در دیدار پرسپولیس و استقلال خوزستان گفت: خودمان دیدیم چه بلایی بر سر تیم مظلوم استقلال خوزستان آوردند. من خودم مصاحبه آقای پورموسوی را دیدم خیلی ناراحت شدم چون اتفاقات نادری رخ داد. برخی اتفاقات اصلاً فوتبالی نبود و این برای من و جامعه فوتبال ناراحت‌کننده است. امیدوارم هر کسی حقش را در زمین فوتبال بگیرد. هر تیمی که بیشتر تلاش می‌کند، حقش را درون زمین بگیرد.

2013109

وی درباره اینکه آیا شمس آذر توانایی متوقف کردن پرسپولیس را دارد یا نه، توضیح داد: به هر حال شک ندارم شمس آذر تیم بسیار خوبی است و فکر می‌کنم آقای دقیقی به بازیکنانش انگیزه داده است. در مورد مس رفسنجان هم باید بگویم محرم نویدکیا کاپیتان من بوده و می‌دانم چقدر سالم است. تأکید من این است که همه تیم‌ها 100 درصد وجودشان را در این دو هفته بگذارند چون سرنوشت خیلی از بازیکنان مانند من و یا دیگر فوتبالیست‌ها به این دو بازی است. وارد جزئیات نمی‌شوم ولی همه تمام توانشان را بگذارند تا حق به حقدار برسد و حداقل عوامل فوتبالی رقم بخورد، نه عوامل غیرفوتبالی.  

مرادمند درخصوص سوال خبرنگار ورزش سه مبنی بر اینکه صحبت‌های بازیکنان استقلال پس از بازی با نساجی باعث ناامیدی هواداران شده ولی اکنون پس از 48 ساعت وضعیت متفاوت شده، پاسخ داد: ابتدای سال کاری می‌کردند که تیم شاید پنجم هم نشود، اما بازیکنان و مربیان تلاش کردند، دست به دست هم دادند و این تیم هفته‌ها صدرنشین بود. با هزار روش رسانه‌ای و تفرقه انداختن گفتند که استقلال خوب بازی نمی‌کند یا فلان است. این مسئله در تیم ما مؤثر نبود و صدر جدول را حفظ کردیم و حالا با برخی اتفاقات دوم هستیم.

مدافع آبی‌ها ادامه داد: همه می‌دانند که استقلال تا حالا هم قهرمان است. ما هر کاری توانسته‌ایم را انجام داده‌ایم و از هواداران می‌خواهیم کاری به حاشیه‌ها نداشته باشند. کسانی که حاشیه می‌سازند، استقلالی نیستند و هواداران به تیم ما اعتقاد داشته باشند. شک نکنید استقلال قهرمان می‌شود. این بچه‌ها فقط قهرمانی می‌خواهند. از ابتدای فصل هزار مشکل داشتیم و هواداران یادشان نرود چه اتفاقاتی بر سر ما آوردند ولی ما اکنون اینجای جدول هستیم. بازیکنان ما باغیرت هستند و زیر پرچم استقلال توپ می‌زنند. آنها می‌دانند کجا بازی می‌کنند، هواداران فقط ما را حمایت کنند و باز هم می‌گویم که شک ندارم قهرمان خواهیم شد.

1881995

وی درخصوص اینکه از لحاظ شکل و نحوه بازی به سبک بازی استقلال انتقاد می‌شود ولی این تیم در جدول رده بندی آمار خوبی دارد، توضیح داد: زمانی از ما انتقاد می‌کردند و می‌گفتند خوب بازی نمی‌کنیم که فقط یک گل زده کمتر از حریف (پرسپولیس) داشتیم و گل خورده ما هم کمتر بود. این انتقادات کاملاً بی‌مورد بود و می‌خواستند در تیم ما حاشیه بسازند. همه رکوردها در جدول مشخص است و فقط می‌خواهند برای تیم ما حاشیه درست کنند ولی مطمئن باشید در نهایت حق به حق‌دار می‌رسد.

مرادمند در پایان و در پاسخ به این پرسش که آیا گل قهرمانی استقلال را می‌زند یا خیر، گفت: فرقی نمی‌کند من این گل را بزنم یا 25 بازیکن دیگر. می‌خواهیم دل 40، 50 میلیون هوادار دیگر شاد شود.

دیدگاه‌ها