کد خبر : 2024293 | 07 خرداد 1403 ساعت 08:03 | 30.7K بازدید | 18 دیدگاه

النصر گران‌ترین کارت هواداری آسیا را می‌فروشد

باشگاه‌های بزرگ عربستانی از فروش کارت‌های ویژه هواداری خبر دادند که از طریق آن مزایای ویژه‌ای را در اختیار هواداران قرار می‌دهند.

النصر گران‌ترین کارت هواداری آسیا را می‌فروشد

به گزارش ورزش سه، این اقدام از سوی باشگاه‌هایی که متعلق به صندوق سرمایه‌گذاری عمومی عربستان هستند، صورت گرفته و قیمت عضویت در آن برای هواداران از 100 ریال سعودی تا 17 میلیون ریال متغیر خواهد بود که چیزی در حدود یک میلیون و پونصد تا 262 میلیارد تومان است.

در این بین گران‌ترین کارت هواداری در باشگاه النصر به فروش خواهد رسید که قیمت آن حدود 17 میلیون و 250 هزار ریال تخمین زده می‌شود. این موضوع به خاطر حضور کریستیانو رونالدو در تیم النصر است که باشگاه زردپوش را متمایز می‌کند.

برخی از عضویت‌ها به طرفداران حق رای دادن در هیئت مدیره را می‌دهد و علاوه بر آن هدایایی مانند بلیت بازی، حضور در جلسات تمرین، جلسه با بازیکنان و سایر رویدادهای خاص را به همراه خواهد داشت.

کارت هواداری باشگاه النصر با قیمت 115 ریال تا 17 میلیون ریال به فروش می‌رسد و این در حالی است که در باشگاه الهلال، الاتحاد و الاهلی از 100 ریال تا 1 میلیون ریال خواهد بود.

این اقدام در چارچوب تلاش‌های باشگاه‌ها برای افزایش تعامل با هواداران خود و ارائه تجربه‌ای متمایز است که فراتر از هواداری خواهد بود.

دیدگاه‌ها