کد خبر : 2024295 | 07 خرداد 1403 ساعت 08:15 | 10.7K بازدید | 32 دیدگاه

پایان فصل برای هواداران تراکتور

با حکم کمیته انضباطی، دیدار تیم‌های تراکتور و مس رفسنجان آخرین حضور تماشاگران تبریزی در این فصل رقابت‌های لیگ برتر خواهد بود.

پایان فصل برای هواداران تراکتور

به گزارش "ورزش سه"، اتفاقات دیدار تیمهای تراکتور و مس رفسنجان برای هواداران تیم میزبان گران تمام شد و آنها حالا آخرین میزبانی فصل را بدون حضور در ورزشگاه سپری خواهند کرد تا تیم حمید مطهری امتیاز حمایت هواداران خود را هم در این بازی از دست بدهد.

تراکتور این فصل در دو دیدار مقابل پرسپولیس و سپاهان استادیوم یادگار را مملو از تماشاگر کرد و در مقابل ذوب‌آهن و استقلال نیز حدود 40 تا 50 هزار نفر برای حمایت از این تیم به استادیوم رفتند تا تی تی‌ها مدعی شماره یک عنوان پرتماشاگرترین تیم فصل لقب بگیرند.

نکته جالب در مورد تراکتور این است که حضور هوادارانش در استادیوم معمولا شمشیر دو لبه بوده و این فصل حداقل چهار بار تماشاگران تبریزی در بازی‌های خانگی خود نسبت به بازیکنان، کادرفنی، مدیران و مالک تیمشان اعتراض کردند.

آخرین بازی خانگی تراکتور در حالی بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد که تقابل ملوان و تراکتور همیشه یک دیدار جذاب و پرهیجان بوده و این بار هم انتظار میرفت تماشاگران زیادی به استادیوم بروند.

دیدگاه‌ها