کد خبر : 2024309 | 07 خرداد 1403 ساعت 00:50 | 20.5K بازدید | 16 دیدگاه

سویا ۱-۲ بارسا: ژاوی با پیروزی خداحافظی کرد

بارسلونا در آخرین حضور ژاوی هرناندز بر روی نیمکت، با نتیجه ۲-۱ مقابل سویا به پیروزی رسید.

سویا ۱-۲ بارسا: ژاوی با پیروزی خداحافظی کرد

به گزارش "ورزش سه"، در دیداری تشریفاتی برای هر دو تیم، سویا و بارسلونا در استادیوم رامون سانچز پیزخوان به مصاف همدیگر رفتند و در نهایت در شبی که ژاوی برای آخرین بار بر روی نیمکت آبی‌اناری‌ها نشست، موفق به کسب پیروزی ۲-۱ شد.

ویدئو: 333857

بازی با تسلط بلوگرانا بر توپ آغاز شد. در دقیقه دوم لامینه یامال می‌توانست گل اول را بزند اما ضربه‌اش از کنار دروازه به بیرون رفت.

پس از حدود ۱۰ دقیقه حملات نصفه و نیمه، بالاخره در دقیقه ۱۵ بارسا به گل رسید. روی ارسال ژوائو کانسلو، لواندوفسکی در نزدیکی دروازه با یک ضربه عالی گل اول را به ثمر رساند‌.

2026942

هفت دقیقه بعد سویا به اولین موقعیت جدی‌اش رسید اما ضربه پردوسا در لبه محوطه را تراشتگن دفع کرد.

در دقیقه ۲۴ لوکباکیو در موقعیت تک به تک با تراشتگن قرار گرفت اما ضربه‌اش را دروازه‌بان آلمانی با یک واکنش زیبا مهار کرد.

در دقیقه ۳۱ سویا بازی را به تساوی کشاند. جایی که ان‌نصیری در سمت چپ محوطه جریمه صاحب توپ شد و با یک ضربه حساب‌شده بازی را ۱-۱ کرد.

2026941

چهار دقیقه بعد پدری فرصت داشت که خیلی زود دوباره بارسا را به برتری برساند اما ضربه‌اش را دروازه‌بان با یک سوپرسیو دفع کرد.

در دقایق پایانی نیمه اول هم دو تیم فرصت‌هایی داشتند اما توپی از خط دروازه‌ها نگذشت و این نیمه با تساوی به پایان رسید‌.

بارسلونا در نیمه دوم هم برتری‌اش را حفظ کرد و پس از حدود ۱۰ دقیقه حفظ مالکیت توپ، در دقیقه ۵۹ توسط فرمین لوپز به گل دوم دست یافت. این بازیکن جوان در پشت محوطه صاحب توپ شد و با یک ضربه زیبا دروازه حریف را فرو ریخت.

2026940

شش دقیقه بعد فلیکس فرصت بیشتر کردن اختلاف را به دست آورد اما ضربه او با مهار دروازه‌بان مواجه شد.

در دقیقه ۷۳ شوت فوق‌العاده پدروسا با سیو عالی تراشتگن مهار شد.

این دروازه‌بان آلمانی شب درخشانی را گذراند و ۷ دقیقه بعد هم شوت دیاز را با یک واکنش چشم‌نواز سیو کرد.

در نهایت در ۱۰ دقیقه پایانی خبری از خلق موقعیت از جانب هیچکدام از دو تیم نبود تا این دیدار با نتیجه ۲-۱ به پایان برسد. بارسلونا فصل را با ۸۵ امتیاز در رتبه دوم به پایان رساند و سویا هم ۴۱ امتیاز در جایگاه چهاردهم ایستاد.

دیدگاه‌ها