کد خبر : 2024322 | 06 خرداد 1403 ساعت 20:07 | 647 بازدید | 1 دیدگاه

برترین‌های لیگ برتر هندبال مردان

در مراسم اختتامیه لیگ برتر هندبال مردان برترین‌های سی و ششمین دوره لیگ برتر معرفی شدند.

برترین‌های لیگ برتر هندبال مردان

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، مراسم اختتامیه لیگ برتر هندبال مردان امروز با حضور محمد شروین اسبقیان معاون ورزش قهرمانی، مناف هاشمی دبیرکل کمیته ملی المپیک، چند تن از نماینده‌های مجلس و مسئولان فدراسیون هندبال برگزار شد. 

در سی و ششمین دوره لیگ برتر هندبال مردان تیم مس کرمان با ۴۴ امتیاز به عنوان قهرمانی رسید. نیروی زمینی شهید شاملی کازرون دوم و گیتی پسند سوم شدند. 

در ابتدای این مراسم هندبال برترین بازیکنان و همچنین پدیده و بازیکن اخلاق سی و ششمین دوره لیگ برتر هندبال مردان را که به رای مردم و کارشناسان جامعه هندبال گذاشته بود معرفی شدند. 

همچنین جام و مدال تیم‌های اول تا سوم این مسابقات نیز توسط مسئولان اهدا شد. 

بر این اساس علی رحیمی کازرونی از مس کرمان به عنوان بهترین دورازه‌بان، حسین جهانی نیروی زمینی شهید شاملی به عنوان برترین بغل راست، افشین صادقی مس کرمان به عنوان بهترین بغل چپ، میلاد قلندری فولاد مبارکه سپاهان برترین گوش راست، مجتبی حیدرپور گوش چپ، امیرحسین فیروزبخت از نفت و گاز گچساران پست پخش، یاسین کبیریان جو از فولاد مبارکه سپاهان به عنوان خط زن، طاها شکوهی از شهید شاملی کازرون به عنوان پدیده مسابقات و بهرام رستمی به عنوان بازیکن اخلاق معرفی شدند. 

محمد مهدی موسوی برترین مربی، امیدرضا سرپوشی از گیتی پسند به عنوان برترین بازیکن لیگ برتر انتخاب شدند. 

کمیته مسابقات با بهره‌گیری از نظرات مربیان لیگ برتر و کارشناسان هندبال در هر پست 3 نام را برای رای‌گیری نهایی انتخاب کرده بود که از طریق صفحه رسمی فدراسیون هندبال و با رای مردم و علاقه‌مندان به هندبال و نظر کارشناسان یک نفر به عنوان بهترین بازیکن معرفی شد.

دیدگاه‌ها