کد خبر : 2024343 | 07 خرداد 1403 ساعت 09:45 | 74.4K بازدید | 52 دیدگاه

ویلا آماده فروش: بازگشت کوتینیو به باشگاه سابق

فیلیپه کوتینیو، اسطوره لیورپول، در آستانه بازگشت به واسکودوگاما، باشگاه سابق خود، است.

ویلا آماده فروش: بازگشت کوتینیو به باشگاه سابق

به گزارش "ورزش سه"، فیلیپه کوتینیو، هافبک برزیلی، پس از انتقال از بارسلونا به ویلا پارک نتوانست خود را ثابت کند. طبق گفته‌های فابریتزیو رومانو، باشگاه سابق او یعنی واسکودوگاما پس از "مذاکرات" از بازگرداندن او به خانه اطمینان دارد. کوتینیو به کشورش پرواز کرده و به رسانه‌های محلی گفته است که "همه می‌دانند آینده او کجاست".

او در سال ۲۰۲۲ توسط استیون جرارد خریداری شد. همه آن زمان فکر می‌کردند که این خرید موفقی برای استون ویلا خواهد بود. اما ستاره سابق لیورپول تنها در ۴۳ بازی برای ویلا موفق به ثبت ۶ گل و ۳ پاس گل شده است. کوتینیو که زمانی به عنوان یکی از بهترین بازیکنان جهان شناخته می‌شد، از زمان انتقال ۱۴۲ میلیون پوندی از لیورپول به بارسا، دوران حرفه‌ای‌اش به شدت نزول کرده است.

فصل گذشته او به صورت قرضی در الدحیل قطر بازی کرد. اما این باشگاه از دائمی کردن قرارداد او صرف نظر کرد. واسکو در این فصل از ۶ بازی لیگ دو برد کسب کرده است و جذب محصول آکادمی خودشان که در سال ۲۰۰۸ به اینترمیلان رفت، انگیزه بزرگی خواهد بود. سان‌اسپورت فاش کرد که ویلا علی‌رغم دریافت سهمیه لیگ قهرمانان، قرار است حداقل یک ستاره بزرگ را در این تابستان بفروشد، زیرا ویلا تا اواخر فصل آینده به درآمد ۵۰ میلیون پوندی اروپایی خود دست نخواهد یافت.

دیدگاه‌ها