کد خبر : 2024346 | 07 خرداد 1403 ساعت 10:27 | 32.1K بازدید | 40 دیدگاه

جدیت آلمانی در بارسا: فلیک مراسم معارفه ندارد

هانسی فلیک، مربی آلمانی، تصمیمی برای برگزاری مراسم معارفه سنتی و معمول در باشگاه بارسلونا ندارد.

جدیت آلمانی در بارسا: فلیک مراسم معارفه ندارد

به گزارش "ورزش سه"، هفته گذشته بود که باشگاه بارسلونا به صورت رسمی از اخراج ژاوی خبر داد تا مشخص شود که او قرار نیست فصل آینده روی نیمکت این تیم حضور داشته باشد و تقریبا بلافاصله تمام رسانه‌های نزدیک به این باشگاه از توافق نهایی با فلیک از سوی مدیران بارسا خبر دادند.

این مربی آلمانی که از مدتی قبل به حضور روی نیمکت بارسا علاقه زیادی داشت، حالا این فرصت را دارد که توانایی‌هایش را در این تیم ثابت کند و امیدوار است که بتواند آنها را از بحرانی که در چند سال اخیر به آن دچار شده‌اند نجات دهد و شرایط را در فصل آینده به سود آنها عوض کند. 

2025308

روزنامه موندو دیپورتیوو امروز خبر داده است که این سرمربی سابق بایرن مونیخ و تیم ملی آلمان تصمیمی برای برگزاری مراسم رسمی و سنتی معارفه در بارسا ندارد و قرار نیست نشست خبری برای او برگزار شود چون مایل است که اول به صورت کامل از شرایط اقتصادی و ورزشی بارسا مطلع شود. 

گفته می‌شود که خبر حضور او در بارسا روز سه‌شنبه به صورت رسمی اعلام خواهد شد و او صرفا با انتشار ویدیو یا پستی از طریق کانال‌های رسمی باشگاه بارسا با هواداران این تیم صحبت خواهد کرد تا در فرصت دیگری یک نشست خبری با حضور اصحاب رسانه برگزار کند.

دیدگاه‌ها