کد خبر : 2024375 | 07 خرداد 1403 ساعت 12:27 | 52K بازدید | 96 دیدگاه

اطلاعیه برای پرسپولیسی‌ها: این سکو برای شما نیست

باشگاه شمس آذر با اشاره به این موضوع که سهمیه بلیت تیم مهمان (پرسپولیس) به اتمام رسیده است، از هواداران رقیب خواست از خرید بلیت تیم میزبان خودداری کنند.

اطلاعیه برای پرسپولیسی‌ها: این سکو برای شما نیست

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس فردا در دیداری حساس به مصاف شمس آذر در استادیوم سردار آزادگان خواهد رفت. سرخ‌ها هفته گذشته با توجه به توقف نساجی قائمشهر و در ادامه با یک برد ارزشمند مقابل استقلال خوزستان به صدر جدول بازگشتند تا امید زیادی برای تکرار قهرمانی خود داشته باشند.

آنها در فاصله دو هفته مانده به پایان این فصل در قزوین باید به مصاف شمس آذر بروند. دیداری که از اهمیت زیادی برخوردار است و بر این اساس هواداران پرسپولیس نیز به واسطه نزدیکی مسافت تهران - قزوین استقبال خوبی از آن داشته‌اند.

با این حال اکنون باشگاه شمس آذر در اطلاعیه‌ای از هواداران پرسپولیس خواسته با توجه به اتمام سهمیه این تیم، از خرید بلیت تیم میزبان خودداری کنند: با توجه به اتمام ظرفیت بلیت‌فروشی سکوی مهمان، پیرو اعلام قبلی، خواهشمند است تحت هیچ شرایطی هواداران محترم پرسپولیس بلیت میزبان را خریداری نفرمایند. از ورود هواداران تیم مهمان از گیت ورودی میزبان حتی در صورت داشتن بلیت جلوگیری به عمل خواهد آمد. همچنین بلیت‌های ظرفیت میزبان در گیت ورودی مهمان غیر قابل استفاده می‌باشد.

دیدگاه‌ها