کد خبر : 2024379 | 07 خرداد 1403 ساعت 12:32 | 15.3K بازدید | 8 دیدگاه

مذاکره برای بازی دوستانه تیم ملی قبل از جام جهانی

رئیس کمیته فوتسال از برنامه‌ریزی برای تیم ملی فوتسال برای حضور قدرتمند در جام جهانی خبر داد.

مذاکره برای بازی دوستانه تیم ملی قبل از جام جهانی

به گزارش "ورزش سه" احسان اصولی با بیان اینکه مراسم قرعه‌کشی جام جهانی فوتسال در شهر سمرقند برگزار و ایران در نهایت با تیم‌های فرانسه، ونزوئلا و گواتمالا هم‌گروه شد، اظهار کرد: طبق اعلام مسئولین برگزار کننده رقابت‌های جام جهانی در مرحله گروهی در شهر بخارا برگزار خواهد شد.

او با تاکید بر اینکه دیگر نمی‌شود هیچ تیمی را دست کم گرفت، ابراز کرد: همه تیم‌ها در حال رشد هستند و برای حضور در مسابقات مهمی همچون جام جهانی برنامه‌های اردویی و تدارکاتی مختلفی را در دستور کاری خود قرار می‌دهند. قطعا ما نیز از این قاعده جدا نبوده و برای آماده‌سازی تیم خود از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد. قطعا با تلاش و پشتکاری که کادر فنی، سرمربی و بازیکنان دارند تمام سعی خود را می‌کنیم تا در دیدارهای مهم و سخت پیش رو در جام جهانی فوتسال دل مردم را شاد کنیم.

اصولی یادآور شد: برنامه‌ریزی‌هایی که انجام شده و شرایط را بررسی می‌کنیم مقدمات را فراهم می‌کنیم تا تیم ملی فوتسال ایران بتواند با آمادگی کامل و موفق در این مسابقات شرکت کند.

او اضافه کرد: در حاشیه این قرعه‌کشی گفت‌وگوهایی با برخی از تیم‌ها صورت گرفت که منوط به نامه‌نگاری رسمی از سوی فدراسیون فوتبال است تا پس از قطعیت، اقدامات بعدی برای آماده‌سازی تیم ملی فوتسال صورت گیرد.

دیدگاه‌ها