کد خبر : 2024388 | 08 خرداد 1403 ساعت 03:31 | 3.6K بازدید | 3 دیدگاه

9 بازی بدون پیروزی در ورزشگاه خانگی:

آخرین فرصت محرم و مس برای طلسم‌شکنی!

مس‌ رفسنجان در 9 بازی اخیر خانگی پیروزی کسب نکرده است و آخرین فرصت آنها برای طلسم‌شکنی خواهد بود.

آخرین فرصت محرم و مس برای طلسم‌شکنی!

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال مس‌ رفسنجان در 9 بازی خانگی آخری که به میدان رفتند موفق به پیروزی نشدند و بازی با استقلال خوزستان آخرین فرصت‌ آنها برای طلسم‌شکنی و پیروزی در ورزشگاه شهدای مس رفسنجان خواهد بود.

مس رفسنجان در طول فصل تنها 2 برد در بازی‌های خانگی کسب کردند، اولین برد خانگی آنها به هفته پنجم مقابل آلومینیوم اراک باز می‌گردد و آخرین برد خانگی در هفته نهم مقابل فولاد خوزستان به دست آمد و پس از آن دیگر در ورزشگاه خانگی پیروزی کسب نکردند.

در نیم فصل دوم و پس از حضور محرم نویدکیا آنها شش تساوی متوالی در بازی‌های خانگی کسب کردند و آخرین بازی خانگی آنها مقابل استقلال خوزستان برگزار خواهد شد و نویدکیا برای شکستن این طلسم باید از سد شاگردان پورموسوی عبور کند و این آخرین فرصت برای مسی‌ خواهد بود تا آخرین بازی خانگی را با پیروزی به پایان برسانند، آخرین بازی فصل آنها در ورزشگاه آزادی مقابل پرسپولیس برگزار خواهد شد.

2027048

تیم فوتبال مس‌ رفسنجان در جدول بازی‌های خانگی با 2 پیروزی، 8 تساوی و 4 شکست در رده دوازدهم حضور دارد و تنها 14 امتیاز کسب کرده است که آمار ضعیفی است و عملکرد خوبی در مسابقات خانگی نداشته‌اند، تیم‌های پیکان، استقلال خوزستان، ذوب آهن و صنعت نفت آبادان در این فصل عملکرد ضعیف‌تری نسبت به آنها داشته‌اند.

مس رفسنجان در صورت پیروزی در دو بازی پیش رو پتانسیل این را خواهد داشت تا رتبه تک رقمی کسب کند و محرم نویدکیا شاگردانش را برای انجام این کار مهم آماده کرده است و در دو مسابقه تاثیرگذار لیگ برای سقوط و قهرمانی به دنبال پیروزی خواهند بود.

دیدگاه‌ها