کد خبر : 2024395 | 07 خرداد 1403 ساعت 13:15 | 99K بازدید | 119 دیدگاه

مگر ما به آنها گفته بودیم گل نزنند؟

انتقاد تند اسطوره استقلال: ناراحت و دلگیر هستم

مربی تیم فوتبال نساجی که سابقه حضور در استقلال را به عنوان بازیکن و مربی دارد، از شعارهایی که علیه او و ساکت الهامی دادند، انتقاد کرد.

انتقاد تند اسطوره استقلال: ناراحت و دلگیر هستم

به گزارش "ورزش سه"، شاهرخ بیانی در گفت‌وگویی در خصوص دیدار نساجی برابر استقلال تهران که با نتیجه مساوی بدون گل به پایان رسید گفت: استقلال به دنبال کسب سه امتیاز برای نزدیک شدن بیشتر به قهرمانی بود و ما هم تلاش می‌کردیم و با کسب امتیاز این دیدار بتوانیم امید بیشتری برای بقا در لیگ داشته باشیم اما سهم هر تیم از این دیدار یک امتیاز بود.

وی گفت: ما دو بازی دیگر در پیش داریم و باید تلاش کنیم و امتیازات لازم از این دو دیدار را به دست بیاوریم و نساجی فصل آینده هم در لیگ برتر حضور داشته باشد.

شاهرخ بیانی با انتقاد از کسانی که بعد از دیدار برابر استقلال علیه او و سرمربی نساجی بدترین الفاظ و توهین‌ها را به کار بردند گفت: متاسفانه بعد از دیدار برابر استقلال عده‌ای از کسانی که خود را طرفدار استقلال می‌دانند علیه من و ساکت الهامی حرف‌هایی را بر زبان جاری کردند که واقعا شرم‌آور بود و من قاطعانه می‌گویم که اینها طرفدار استقلال نیستند یا شاید نمی‌دانند که من سال‌ها برای استقلال بازی کردم و تمام توان خود را برای موفقیت استقلال به کار بردم.

1976664

مربی نساجی تاکید کرد: من تا زمانی که در استقلال بودم چه به عنوان بازیکن و چه به عنوان مربی با تمام وجود برای استقلال زحمت کشیدم. ساکت الهامی هم سال‌ها در استقلال بوده. او در زمان مرحوم حجازی، امیر قلعه‌نویی و صمد مرفاوی با استقلال همکاری می‌کرده اما حالا که استقلال نتوانست در بازی برابر ما نتیجه لازم را به دست بیاورد عده‌ای غیراستقلالی بدترین الفاظ را نسبت به ما و خانواده ما به کار می‌برند.

این پیشکسوت فوتبال ایران ادامه داد: اگر استقلال نتوانست مقابل ما گلزنی کند مشکل ما چه بوده است. آیا ما به آنها گفته‌ایم که دروازه نساجی را باز نکنید. فوتبال یک بازی جوانمردانه است و همه تلاش می‌کنند جوانمردانه بازی کنند و پول حلال سر سفره خانواده خود ببرند اما این آقایان انتظارات بیهوده داشتند و فکر می‌کردند چون من در استقلال بازی می‌کرده‌ام باید اجازه دهم استقلال دروازه ما را باز کند.

وی افزود: خیلی از مربی‌های لیگ برتری تیم‌های خود را عوض می‌کنند پس باید مقابل تیم سابق خود به گونه‌ای عمل کنند که اجازه دهند دروازه‌شان باز شود.

1785524

شاهرخ بیانی در ادامه تاکید کرد: فصل گذشته که استقلال توانست شش بار دروازه ما را باز کند هواداران چرا چنین مسائلی را مطرح نمی‌کردند و تنها نساجی را مورد تمسخر قرار می‌دادند و کاری با ما نداشتند اما حالا که استقلال نتوانست برابر ما به پیروزی برسد خانواده‌های ما باید مورد توهین قرار بگیرند. مطمئن هستم این افراد، استقلالی نیستند و تنها به دنبال حاشیه‌سازی برای ما و حتی استقلال هستند.

وی گفت: ساکت الهامی چه زمانی که در استقلال بود و چه زمانی که به تیم‌های دیگر پیوست هدفش موفقیت در تیم و کارش بود و به جرات می‌گویم او یکی از بهترین مربی‌های فوتبال ایران است و نباید این چنین مورد توهین و حرف‌های ناسزا قرار بگیرد. باید از فوتبال لذت ببریم نه اینکه به یکدیگر توهین کنیم. شاید استقلال بتواند در این دو دیدار برنده از زمین خارج شده و با اتفاقات فوتبالی به قهرمانی دست پیدا کند.

بیانی در پایان عنوان کرد: در این چند روز و بعد از دیدار برابر استقلال به شدت از رفتار یک عده به ظاهر استقلالی ناراحت و دلگیر هستم. ساکت الهامی هم از این وضعیت بسیار ناراحت است اما ما در حال حاضر عضو تیم نساجی مازندران هستیم و تلاش می‌کنیم تا این تیم در لیگ برتر باقی بماند. امیدوار هستیم طرفداران فوتبال از تیم خودشان انتظار داشته باشند که گلزنی کنند و برنده از زمین خارج شوند نه اینکه اگر تیمشان نتوانست به موفقیت برسد علیه تیم حریف بدترین ناسزاها را به‌کار ببرند.

منبع: مهر

دیدگاه‌ها