کد خبر : 2024489 | 07 خرداد 1403 ساعت 20:09 | 37.9K بازدید | 33 دیدگاه

امیدوار به پایان نحسی سال جدید در آزادی؛

گل‌گهر با زخم عمیق به استقلال رسید

باورنکردنی است که گل‌گهر در پایان 7 مسابقه‌ای که در سال جدید برگزار کرده، حتی یک پیروزی هم کسب نکرده است.

گل‌گهر با زخم عمیق به استقلال رسید

به گزارش "ورزش‌ سه"، این روند عجیب برای تیمی که یکی از باثبات‌ترین تیم‌های فوتبال ایران در چند سال اخیر زیر نظر امیر قلعه‌نویی بوده و با اوزونیدیس هم شروع خوبی در رقابت‌های لیگ برتر و همین‌طور نیم فصل دوم داشت، شبیه یک بحران به نظر می‌رسد که شاید به دلیل بی‌انگیزگی بازیکنان و سایر اعضای تیم پس از هدر رفتن شانس کسب سهمیه آسیایی به اردوی تیم رسیده است.

در این شرایط گل‌گهر چند روز مانده به پایان سال گذشته در ورزشگاه نقش جهان به سپاهان باخت و سپس در شروع سال جدید دومین شکست پیاپی را در فصلی که به سختی بازنده از زمین خارج می‌شدند، در سیرجان مقابل پرسپولیس رقم خورد. سومین شکست پیاپی هم در تهران مقابل هوادار رقم خورد.

2027193

گل گهر سپس مقابل استقلال خوزستان در شرایطی که تا دقیقه 90 با دو گل پیش بود، با تساوی از زمین خارج شد و در دربی کرمان هم یک امتیاز کسب کرد. این تیم سپس با شمس آذر به تساوی بدون گل دست یافت ولی در دو بازی اخیر مقابل تراکتور و سپس آلومنیوم اراک که به ترتیب در تبریز و سیرجان برگزار شدند، بازنده از زمین مسابقه خارج شده است.

2027192

در این شرایط گل گهر که در مقاطعی از زمستان 1402 تا آستانه رسیدن به جایگاه سوم جدول رده بندی هم پیش رفته بود، حالا با 36 امتیاز در رتبه هشتم جدول قرار دارد و اگر در دو بازی پایانی غفلت کند، فصل برایش ممکن است به شکل عجیبی حتی با رتبه یازدهمی تمام شود.

2027194

در این شرایط گل گهر انگیزه زیادی در ورزشگاه آزادی برای پایان دادن به روزهای ناخوشی خود دارد، ولی حریفی مقابل این تیم صف آرایی می‌کند که به هیچ نتیجه‌ای جز کسب سه امتیاز رضایت نمی‌دهد.

دیدگاه‌ها