کد خبر : 2024525 | 07 خرداد 1403 ساعت 22:30 | 33.3K بازدید | 287 دیدگاه

این بار آبی‌ها در تعقیب پرسپولیس؛

شما بگویید: صدرنشین لیگ در پایان هفته بیست و نهم

هواداران استقلال حالا حسی را تجربه می‌کنند که نیمه قرمز پایتخت هفته‌ها با آن زندگی کردند.

شما بگویید: صدرنشین لیگ در پایان هفته بیست و نهم

به گزارش "ورزش سه"، لیگ برتر در دوره بیست و سوم به اوج هیجان و جنجال‌های خود رسیده است. وقتی استقلال و پرسپولیس، دو رقیب سنتی، تنها گزینه‌های کسب عنوان قهرمانی باشند این هیجان با انواع احساسات مثل غم و اندوه، خشم، شادی و فریادهای از ته دل تلفیق می‌شود.

پرسپولیس در این فصل روزهای پر فراز و نشیبی را سپری کرد و بعد از شوک استعفای یحیی گل‌محمدی، سرمربی پرافتخارشان، این تیم در نیم فصل دوم با اوسمار ویرا، دستیار برزیلی یحیی در مسیر دفاع از عنوان قهرمانی خود قرار گرفت. استقلال نیز با جواد نکونام و سبک خاصش برای گرفتن این عنوان از پرسپولیس تلاش زیادی کرده و نمی‌خواهد با نایب قهرمانی فصل را به پایان برساند.

ناکامی پرسپولیس در شکست دادن استقلال در بازی رو در رو سبب شد این تیم هفته‌ها چشم انتظار یکی از رقبای آبی‌ها برای گرفتن امتیاز از تیم جواد نکونام بماند. پرسپولیسی‌ها هفته‌های زیادی برای اولین صدرنشینی خود صبر کردند و سرانجام این اتفاق در روزی که پرسپولیس یک کامبک رویایی زد با تساوی استقلال در قائمشهر محقق شد.

هواداران استقلال که تا همین چند روز پیش سرنوشت قهرمانی را در دستان خود می‌دیدند، حالا باید علاوه بر پیروزی برابر گل گهر سیرجان، منتظر از دست دادن امتیاز پرسپولیس در بازی شمس آذر قزوین باشند.

2027279

سرخپوشان بعد از پیروزی باورنکردنی هفته گذشته و رسیدن به صدر روحیه بالایی دارند و آبی‌پوشان نیز برای پس گرفتن صدر در فاصله یک هفته تا بازی پایانی لحظه شماری می‌کنند.

سه‌شنبه شب میلیون‌ها نفر در خانه‌هایشان و در استادیوم اوج هیجان را تجربه خواهند کرد و آرزویی جز صدرنشینی تیم محبوب‌شان در پایان هفته بیست و نهم ندارند.

حال مشتاقیم نظرات شما را در مورد تیم صدرنشین لیگ پس از بازی‌های فردا (سه‌شنبه) را بدانیم. کاربران "ورزش سه" می‌توانند نظرات خود را پایین این مطلب کامنت کنند و کمتر از ۲۴ ساعت بعد مشخص خواهد شد کدام نظرات به واقعیت پیوسته‌اند.

دیدگاه‌ها