کد خبر : 2024559 | 08 خرداد 1403 ساعت 00:15 | 10.6K بازدید | 28 دیدگاه

کشوری: اجازه بدهید ببینیم این هفته چه می‌کنند

ورزشگاه پیکان- استقلال سه‌شنبه مشخص می‌شود!

دبیر سازمان لیگ اعلام کرد محل برگزاری دیدار پیکان و استقلال سه‌شنبه شب مشخص می‌شود.

ورزشگاه پیکان- استقلال سه‌شنبه مشخص می‌شود!

به گزارش "ورزش سه"، محل برگزاری دیدار پیکان و استقلال در هفته پایانی لیگ برتر یکی از سوژه‌های داغ و عجیب فوتبال ایران در هفته‌های گذشته بوده است؛ پیکان بازی‌های خانگی خود را در ورزشگاه پاس قوامین برگزار می کند اما از آنجایی که استقلال شانس قهرمانی دارد و بازی‌های ورزشگاه پاس بدون تماشاگر است، شرایط عجیبی ایجاد شده است!

در چنین شرایطی استقلالی‌ها معتقد هستند که بازی با پیکان در هفته سی‌ام باید در ورزشگاه دیگری برگزار شود و به همین خاطر هنوز محل برگزاری بازی مشخص نیست.

در برنامه دوشنبه شب فوتبال برتر محمدرضا میثاقی از محمدرضا کشوری‌فرد دبیر سازمان لیگ درباره محل برگزاری پیکان و استقلال پرسید که او در ابتدا گفت: «فعلا بازی در همان ورزشگاه پاس قوامین برگزار می‌شود!»

ویدئو: 333929

در ادامه میثاقی اعلام کرد که استقلال احتمالا شانس قهرمانی دارد واگر قهرمان شود مگر می‌شود بازی بدون تماشاگر باشد؟ کشوری‌فرد در ادامه تاکید کرد: «ممکن است پیکان هم هفته آخر در خطر سقوط باشد. نمی‌توانیم حق میزبانی را راحت از پیکان بگیریم، همانطور که نمی‌توانیم حق استقلال را بگیریم. سعی می‌کنیم عدالت را برقرار کنیم. صبر می‌کنیم تا ببینیم در هفته بیست و نهم لیگ چه اتفاقی رخ می‌دهد.»

میثاقی در ادامه سوال کرد که آیا پلنی برای بازی پیکان و استقلال دارند؟ کشوری گفت: «پلن داریم اما اجازه بدهید بعدا بگوییم!»

مجری فوتبال برتر دوباره سوال کرد که آیا اراک و قزوین هم جزء پلن‌های سازمان لیگ است؟ دبیر سازمان لیگ پاسخ داد: «نشد دیگر... قرار شد بعدا بگوییم!»

کشوری فرد در پایان افزود: «سه‌شنبه شب بعد از پایان هفته بیست و نهم محل برگزاری بازی پیکان و استقلال را اعلام می‌کنیم.»

دیدگاه‌ها