کد خبر : 2024686 | 08 خرداد 1403 ساعت 17:55 | 35.5K بازدید | 16 دیدگاه

بزرگترین غایب استقلال مقابل یک حریف خاص!

کوین یامگا که گل‌های حساسی را برابر گل گهر سیرجان به ثمر رسانده، در بازی امروز غایب است.

بزرگترین غایب استقلال مقابل یک حریف خاص!

به گزارش "ورزش سه"، امروز استقلال در یکی از مهم‌ترین دیدارهای خود در هفته بیست و نهم لیگ برتر به مصاف گل گهر سیرجان می‌رود. این بازی به دلیل جای خالی کوین یامگا، وینگر فرانسوی استقلال، برای تیم آبی‌پوش یک چالش بزرگ محسوب می‌شود. یامگا در دو تقابل قبلی با گل گهر در استادیوم آزادی، با سه گل خود نقش بسزایی در پیروزی استقلال ایفا کرده بود. این عملکرد چشمگیر، اهمیت حضور او در تیم را به خوبی نشان می‌دهد و جای خالی او در این مسابقه به وضوح حس خواهد شد.

دو گل از سه گل یامگا در دیدارهای قبلی با گل گهر در آزادی، در دقایق پایانی و از روی نقطه پنالتی به ثمر رسیدند، زمانی که بازی یک بر یک بود و گل‌های او باعث پیروزی استقلال شدند. این دو گل در لحظات حساس بازی نشان از توانایی یامگا در تغییر نتیجه مسابقات به نفع استقلال دارد. غیبت او به دلیل مصدومیت، یک خلأ بزرگ در خط حمله استقلال ایجاد کرده است که پر کردن آن کار آسانی نخواهد بود.

2027488

مصدومیت یامگا در نیم فصل جاری و به دلیل برخورد استوک‌های کفش امید حامدی‌فر به چشم او، ضربه بزرگی به استقلال وارد کرد. این مصدومیت شدید باعث شد که یامگا فصل را از دست بدهد و حضور او در میادین برای مدتی به تعویق بیفتد. هواداران استقلال امیدوارند که یامگا هرچه زودتر بهبودی کامل پیدا کند و بتواند به میادین بازگردد تا دوباره شاهد درخشش او باشند.

با این وجود، استقلال همچنان با تلاش و انگیزه بالا به دنبال کسب سه امتیاز این بازی است. تیم استقلال با تکیه بر دیگر بازیکنان خود و همچنین حمایت پرشور هواداران، به دنبال جبران غیبت یامگا و ادامه مسیر به سوی قهرمانی است. این بازی می‌تواند فرصتی برای بازیکنان دیگر باشد تا بتوانند نقش موثری در تیم ایفا کنند و جای خالی یامگا را پر کنند.

2027486

استقلال همچنین امیدوار است که با توقف پرسپولیس برابر شمس آذر، بتواند به صدر جدول برگردد. این امیدواری به همراه انگیزه برای کسب پیروزی در مقابل گل گهر، می‌تواند باعث شود که استقلال با تمام توان خود به میدان برود. هر چند غیبت یامگا احساس می‌شود، اما تیم استقلال با اعتماد به نفس و تلاش بیشتر، به دنبال نتیجه‌گیری مطلوب در این دیدار و حفظ شانس قهرمانی است.

دیدگاه‌ها