کد خبر : 2024687 | 08 خرداد 1403 ساعت 18:01 | 32.3K بازدید | 18 دیدگاه

ناکامی مطلق الاتحاد در فصل کابوس‌وار

فصل بعد بنزما را در هیچ مسابقه آسیایی نمی‌بینید!

پس از شکست شب گذشته الاتحاد برابر النصر، این تیم در راه دریافت کسب سهمیه آسیایی ناکام ماند.

فصل بعد بنزما را در هیچ مسابقه آسیایی نمی‌بینید!

به گزارش "ورزش سه"، شب گذشته و در هفته پایانی رقابت‌های لیگ حرفه ای عربستان، الاتحاد در استادیوم الاول پارک به مصاف النصر رفت و در نهایت با نتیجه سه بر صفر تن به شکست داد تا این تیم در نهایت فصل را با ایستادن در رتبه پنجم جدول رده بندی به پایان برساند.

این یک ناکامی بزرگ برای قهرمان فصل گذشته عربستان محسوب می‌شود که تابستان گذشته با خریدهای پر سر و صدا و جذب بازیکنانی نظیر کریم بنزما، انگولو کانته، فابینیو، ژوتا، لوئیس فیلیپه و... به دنبال دفاع از عنوان قهرمانی خود و درخشش در جام‌های دیگر بود که جز ناکامی و شکست‌های پرتعداد، چیزی نصیب این تیم نشد.

2006725

الاتحاد در حالی لیگ حرفه‌ای را با 12 شکست به پایان رساند که ایستادن آنها در جایگاه پنجم، به منزله ناکامی در راهیابی به رقابت‌های آسیایی است. چرا که ببرها در جام حذفی نیز از دور مسابقات کنار رفته‌اند و هیچ امیدی برای حضور در سطوح اول و دوم بازی‌های قاره ای ندارند.

الهلال، النصر و الاهلی سه تیمی هستند که به نمایندگی از عربستان توانسته‌اند مجوز حضور در لیگ نخبگان را به دست بیاورند و التعاون که رقیب الاتحاد برای ایستادن در رتبه چهارم جدول محسوب می‌شد، با پنج امتیاز اختلاف نسبت به ببرها، این جایگاه را از آن خود کرد و به سطح دوم لیگ قهرمانان آسیا راه یافت.

بدین ترتیب در فصل بعد مسابقات آسیایی، چه در لیگ نخبگان و چه سطح دوم لیگ قهرمانان، شاهد حضور کریم بنزما و دیگر ستاره‌های الاتحاد نخواهیم بود و باید دید که با این ناکامی، آیا ستاره فرانسوی در جده می‌ماند یا راهی تیم دیگری خواهد شد؟

دیدگاه‌ها