کد خبر : 2024797 | 08 خرداد 1403 ساعت 22:53 | 22.7K بازدید | 7 دیدگاه

هم امتیاز گرفتیم هم چشم‌نواز بازی کردیم

مربی نساجی: در قائمشهر شما را می‌بینیم

مصطفی صداقت بعد از قطعی شدن بقای نساجی در کنفرانس خبری پس از بازی هوادار حاضر شد.

مربی نساجی: در قائمشهر شما را می‌بینیم

به گزارش "ورزش سه"، مصطفی صداقت، مربی نساجی پس از بازی مقابل هوادار ضمن خسته نباشید به گروه داوری درباره بازی گفت: به هر دو تیم خسته نباشید می‌گویم. بازی داشت پایاپای پیش می‌رفت و ما توانستیم گل اول را به ثمر برسانیم و بعد از آن ده نفره شدن تیم حریف، هوادار را دفرمه کرد و ما هم از لحاظ برتری تعداد و جلو بودن به گل‌های بعدی رسیدیم. می‌خواستم به آقای شجاعی یک تبریک ویژه بگویم. با اینکه تیم‌شان ده نفره شد و از نظر نتیجه هم تیم‌شان عقب بود ولی اصلا از اصول تاکتیکی خودشان پا پس نکشیدند و تا لحظه آخر اصرار داشتند به شکل فوتبالی که از دقیقه اول شروع کرده بودند.

ویدئو: 334074

او درباره هواداران نساجی گفت: به بچه‌های خودمان و هواداران‌مان خداقوت می‌گویم‌. امیدوارم بدهی‌هایی که به هواداران داشتیم تا حدودی جبران شده باشد. وعده بعدی ما و هواداران‌مان بازی بعدی در قائمشهر است. امروز به‌خاطر شرایطی که استادیوم داشت نتوانستیم هواداران را از نزدیک ببینیم.

صداقت درباره تمدید قرارداد ساکت الهامی در سال بعد گفت: وضعیت قراردادی آقای الهامی تا پایان فصل بود و قرارداد ما نیم فصله بود. من می‌دانم که آقا ساکت صحبت از تمدید قرارداد را در دو سه باری که از سمت باشگاه مطرح شده بود، به پایان فصل موکول کردند چون می‌خواستند تمرکزشان روی شرایط تیم باشد. می‌دانم که قول و قرارشان به انتهای فصل موکول شده است ولی قراردادی که الان جاری است تا انتهای فصل می‌باشد.

صداقت درباره فوتبال زیبا و نتیجه‌بخش تیمش گفت: اگر شما به عنوان نماینده هواداران‌مان و جامعه فوتبال نظرتان درباره ما و تیم نساجی این باشد خوشحال هستیم. شرایط ما طوری بود که اولویت اول بحث امتیاز گرفتن بود و خدا را صدهزار مرتبه شکر که توام شده با فوتبال زیبا و چشم‌نواز. به هر حال ما هم زمان کمی برای پیاده‌سازی برنامه‌های تاکتیکی آقای الهامی داشتیم و هم استرس جدول و امتیاز را داشتیم. خوشحالیم که این اتفاق افتاده و نتیجه همراه با فوتبال زیبا بوده است.

دیدگاه‌ها