کد خبر : 2024806 | 08 خرداد 1403 ساعت 23:06 | 13.9K بازدید | 9 دیدگاه

جشن ساکت در غرب تهران: قلمدوش تا قائمشهر!

نساجی مازندران با پیروزی خیره‌‍‌کننده 5 بر صفر در لیگ برتر ماندنی شد تا ساکت الهامی یک‌بار دیگر به قهرمان فوتبال‌دوستان مازندرانی تبدیل شود.

جشن ساکت در غرب تهران: قلمدوش تا قائمشهر!

به گزارش "ورزش‌سه"، یکی از دیدارهای هفته ماقبل پایانی لیگ برتر در ورزشگاه دستگردی اکباتان برگزار شد؛ جایی که نساجی پس از کسب دو نتیجه بسیار خوب مقابل دو نام استقلالی لیگ برتر 26 امتیازی به غرب تهران سفر کرده بود تا یک هفته پیش از پایان مسابقات با هواداری بازی کند که چند هفته است که در میانه جدول رده‌بندی حضور دارد و به دلیل اینکه احتمال سقوط هم ندارد، با انگیزه زیادی به مصاف رقبایش نمی‌رود.

در این مسابقه خیلی زود انگیزه بالای نساجی مازندران بر تیم هوادار چیره شد و آنها پس از اینکه چند موقعیت خوب ایجاد کردند، سرانجام روی یک ضربه کرنر به گل رسیدند و در ادامه 4 گل دیگر هم از راه رسید تا نساجی در اکباتان جشن قطعی شدن ماندنش در لیگ برتر را برپا کند.

ویدئو: 334070

نکته قابل توجه پس از پایان این مسابقه که بدون حضور هواداران برگزار شد این بود که عده‌ای از هواداران نساجی مازندران خودشان را پشت در غربی ورزشگاه دستگردی رسانده بودند و با شعار "وای وای ساکت الهامی دیدی چیکار کرد کارو تمام کرد" از سرمربی تیم‌شان که دو سال پیش قهرمانی جام حذفی را هم به آنها هدیه کرده بود، تشکر می‌کردند.

الهامی که در دو بازی قبلی تیمش هم کاملا احساسی شد و گریه کرد، این‌بار خودش را کنترل کرد و از نگهبان خواست که در را باز کند تا او وسط هواداران تیمش برود و بابت حمایت و اعتمادی که از او داشته‌اند از آنها تشکر کند. یکی از هواداران هم او را روی دوش برد تا روابط بین هواداران و سرمربی نساجی در حال حاضر یکی از بهترین روابط در سطح فوتبال دنیا و از عاشقانه‌ترین انواع آن باشد.

نساجی خیلی زود عازم قائمشهر می‌شود تا آماده دیدار آخر فصل برابر فولاد خوزستان شود؛ دیداری که برای نساجی نه ولی برای فولاد بازی مرگ و زندگی است.

دیدگاه‌ها