کد خبر : 2024935 | 09 خرداد 1403 ساعت 12:36 | 31.1K بازدید | 12 دیدگاه

گلزنی بازیکن سابق فولاد در ۹۰+۸

مقصر خراب شدن جشن بقا معرفی شد

علی قربانی با 4 گل و 4 پاس گل در نیم فصل دوم یکی از چهره اثرگذار نقل و انتقالات زمستان محسوب می‌شود.

مقصر خراب شدن جشن بقا معرفی شد

به گزارش ورزش سه، درست در لحظاتی که عبدالله ویسی و دیگر خوزستانی‌های حاضر در ورزشگاه شهدای اهواز آماده بودند تا جشن بقای خود را برپا کنند، ارسال مواج دهقان با ضربه علی قربانی مهاجم بلند قامت پیکانی‌ها همراه شد تا اسکوربرد ورزشگاه نتیجه 2-2 مساوی را نشان دهد و تمامی احتمالات سقوط و بقا، به مدت 4 روز دیگر تا انجام بازی های هفته سی‌ام تمدید شد.

علی قربانی مهاجم 33 ساله پیکانی‌ها در شرایطی این گل را به ثمر رساند که او از آغاز نیم فصل که به این تیم اضافه شده، در 14 بازی 4 گل و 4 پاس گل ثبت کرده تا در کنار نریمان جهان و حامد پاکدل از چهره‌های اثرگذار تیم عنایتی در نیم فصل دوم باشد اما قربانی برای دوری از سقوط، باید در هفته پایانی لیگ هم مقابل استقلال تلاش کند تا تیمش بتواند در لیگ بیست و چهارم هم حضور داشته باشد. 

2027862

قربانی پس از نام‌هایی چون اورونوف، ماشاریپوف و رحمان جعفری، چهارمین بازیکن اثرگذار نقل و انتقالات زمستانی لیگ بیست و سوم محسوب می‌شود و نشان می‌دهد این مرد 33 ساله در سال‌هایی که شاید طراوات دوران جوانی خودش را نداشته باشد، همچنان با شم گلزنی بسیار فوق العاده‌ای که دارد می‌تواند برای هر تیمی دردساز باشد.

او در 10 تقابل قبلی خود با آبی پوشان پایتخت نشین نتوانسته دروازه آنها را باز کند و این موضوع می‌تواند سبب شود تا او برای دیدار پایانی که برای پیکانی‌ها بسیار مهم است، این طلسم را بشکند و در بازی با استقلال نیز پایش به گلزنی باز شود تا این روند برای او ادامه داشته باشد. مهاجم فصل گذشته فولاد خوزستان که با توجه به مصدومیت سختش نتوانسته بود، در لیگ بیست و دوم به فولادی‌ها کمک کند، اکنون با گلی که شب گذشته برابر فولاد به ثمر رساند، کاری کرد که هر دو تیم خوزستانی فوتبال ایران در هفته سی‌ام با استرس بیشتری جدول و بازی‌های همزمان را زیر نظر بگیرند.

دیدگاه‌ها