کد خبر : 2024949 | 09 خرداد 1403 ساعت 13:33 | 67.4K بازدید | 47 دیدگاه

مهمترین تعویض اوسمار در لحظات پراسترس

در شریطی که شاید به نظر می‌رسید اوسمار اولین تغییر تیمش را در مرکز زمین انجام دهد اما کاپیتان‌های تیم خود را تغییر داد.

مهمترین تعویض اوسمار در لحظات پراسترس

به گزارش ورزش سه، پرسپولیس بعد از ثبت گل دوم توسط مسعود ریگی اشتباه نیمه نخست و اوایل نیمه دوم را مرتکب نشد و موفق شد بازی را به سود خودش مدیریت کند. پرسپولیس در این دقایق تسلط بیشتری بر توپ داشت و با اینکه خودش خیلی سخت موقعیت می‌ساخت اما اجازه خلق موقعیت به حریفش را نیز نمی‌داد و جلوی آن حملات گسترده ارسال‌های خطرناک شمس آذر را گرفته بود.

در این لحظات و در مقطعی که تصور می‌شد اوسمار با تغییراتی در مرکز خط دفاع یا متراکم‌تر کردن فضای مقابل خط دفاع تیمش با فشردگی بیشتری دفاع کند اما سرمربی برزیلی اولین تغییر را در فاز تهاجمی اعمال کرد و در دقیقه 71 وحید امیری را به جای امید عالیشاه به زمین فرستاد.

امیری که در بازی با استقلال خوزستان در نقش یک جوکر  تغییر دهنده وارد زمین شده و بهترین عملکرد ممکن را از خود بر جای گذاشته بود این بار هم با حضور در میدان با تجربه بالا خود به هر حال تاثیر مثبتش را بر جریان بازی تیم خود گذاشت و در دشوارترین لحظات  در بهترین منطقه ممکن خطایی از حریف گرفت که در نهایت با ضربه ایستگاهی مهدی ترابی و اشتباه مهلک علیرضا جعفرپور  تبدیل به گل سوم و تمام کننده شد.

با این حساب شاید این تعویض که به نظر می‌رسد با وسواس و دقت زیادی هم بین رافائل و اوسمار شکل گرفته مهمترین تغییر اوسمار در راه رسیدن به این پیروزی بزرگ باشد.

دیدگاه‌ها