کد خبر : 2024983 | 09 خرداد 1403 ساعت 15:45 | 66.9K بازدید | 54 دیدگاه

اسلوت نیازی ندارد به من زنگ بزند

بولدوزر کلوپ: طعنه به سیتی، چلسی و یونایتد!

یورگن کلوپ، سرمربی سابق لیورپول، شب گذشته در مراسمی خاص و ویژه بار دیگر با هواداران این تیم دیدار و خداحافظی کرد.

بولدوزر کلوپ: طعنه به سیتی، چلسی و یونایتد!

به گزارش "ورزش سه"، کلوپ چند ماه قبل اعلام کرده بود که پس از چندین سال حضور روی نیمکت لیورپول قصد دارد از هدایت این تیم کناره‌گیری کند و مدتی را دور از هیاهوی فوتبال به استراحت مشغول باشد و این اتفاق لحظاتی احساسی را در پایان فصل در ورزشگاه آنفیلد و برای بازیکنان و هواداران این تیم رقم زد.

علاقه بسیار زیاد هواداران به این مربی آلمانی باعث شد که شب گذشته هم مراسمی در شهر لیورپول با عنوان «یک شب با =کلوپ» برگزار شود که مهمان ویژه آن خود او بود و با حضور در این مراسم بار دیگر با هواداران لیورپول دیدار کرد  استقبال گرمی از او شد و البته صحبت‌های بسیار جالبی را هم به زبان آورد.

2027921

بیشتر از ۱۰ هزار نفر از هواداران لیورپول در این مراسم حضور داشتند و سوالات زیادی هم از او مطرح شد. جان بیشاپ، کمدین معروف انگلیسی، در این مراسم سوال بسیار جالبی از او پرسید: «تو در طول دوران حضورت در لیورپول فقط یک قهرمانی در  لیگ برتر به دست آوردی اما ۱۱۵ تخلف مالی آنها ثابت شود، تو دو جام دیگر دریافت خواهی کرد. نظرت چیست؟»

کلوپ در پاسخ به این سوال و در حالی که می‌خندید گفت: «اگر قرار است که یک رژه با اتوبوس ترتیب بدهید، روی من هم حساب کنید. هرچقدر هم که این بررسی طول بکشد، برای من اصلا مهم نیست که چقدر طول بکشد.»

یکی دیگر از سوالاتی که از او مطرح شد درباره حمایت گروه فنوی اسپورت، مالک لیورپول، از او بود که در پاسخ اظهار داشت: «مالکان لیورپول کاری را کردند که هر مالکی می‌کند. سورپرایز! مالکان می‌خواهند پول دربیاورند. ببخشید که این حرف را به شما می‌زنم. اینطور نیست که آنها بر اساس معیاری روزانه پول دربیاورند. آنها روی چیزی سرمایه‌گذاری می‌کنند و دنیا به این شکل پیش می‌رود.

2027922

ما باید واقعا از این که آنها را داریم، نه آن افرادی که باشگاه‌های لندنی را خریدند خوشحال باشیم. من با آنها حتی یک سال هم در لیورپول دوام نمی‌آوردم. آنها (چلسی) بالاخره فوتبالی را ارائه کردند که همه با خودشان فکر کردند که بالاخره قرار است برگردند و در همین زمان سرمربی را اخراج کردند!

مالکان باید احساس مالکیت روی باشگاه داشته باشند. آیا آنها بهترین مالکان در دنیا هستند؟ من نمی‌دانم و نمی‌توانم چنین حرفی بزنم. اما آنها واقعا به سختی برای لیورپول تلاش می‌کنند. من همیشه این احساس را داشتم که تحت حمایت آنها قرار دارم.»

این مربی آلمانی در پاسخ به سوالی درباره رفتارش با بازیکنان اضافه کرد: «اگر تمام دنیا اعتماد و باورش را به بازیکن از دست بدهد، مربی باید کسی باشد که پشت بازیکن ایستاده است. من نمی‌توانم با این موضوع که او بی‌فایده است کنار بیایم، مثل کاری که سایر باشگاه‌ها می‌کنند. آنها بازیکنی را به مبلغ ۹۵ میلیون یورو می‌خرند (اشاره به انتقال جیدون سانچو به منچستریونایتد) و سپس او را به صورت قرضی به باشگاهی دیگر می‌فرستند!»

2027924

سوال دیگری که از او پرسیده شد درباره مکالمه‌ای بود که با آرنه اسلوت داشت: «واقعا افتضاح بود! (می‌خندد) صحبت خوبی داشتیم. من تقریبا با همه اعضای کادر فنی جدید تیم حرف زدم. او مربی بسیار خوبی است. آرنه شماره من را دارد و می‌تواند هر وقت خواست تماس بگیرد. هرچند فکر نکنم نیازی به انجام این کار باشد.

زمینه‌سازی خوبی برای سرمربی بعدی انجام شده است. ما همین حالا با قهرمان نشدن در همه جام‌ها کمک بزرگی به سرمربی بعدی کردیم. می‌توانستید تصور کنید که اگر امسال چهارگانه می‌گرفتیم چه اتفاقی رخ می‌داد؟»

در جریان این نشست، هواداران لیورپول شروع به خواندن شعار «خیلی خوشحالیم که یورگن قرمز است» که به وضوح او را تحت تاثیر قرار داد و در حالی که اشک می‌ریخت گفت: «پس از تصمیمم برای ازدواج با اولا، پیوستن به لیورپول بهترین تصمیم زندگی‌ام بود. همیشه از باشگاه لیورپول و تمامی اعضای آن سپاسگزار هستم. از شما هم ممنونم.»

2027925

دیدگاه‌ها