کد خبر : 2025019 | 09 خرداد 1403 ساعت 19:29 | 8K بازدید | 5 دیدگاه

دنبال توجیه نیستم، عذرخواهی می‌کنم

حرف‌های مدافع پیکان در مورد اخراج جنجالی هفته

محمدجواد آزاده در مورد اتفاقات جنجالی منجر به اخراج در استادیوم فولاد آره نا صحبت کرد.

حرف‌های مدافع پیکان در مورد اخراج جنجالی هفته

به گزارش "ورزش سه"، در بازی روز گذشته پیکان و فولاد، توپ‌جمع‌کن‌های ورزشگاه فولادآرنا، جزء سوژه‌های مورد توجه بودند و کادرفنی پیکان اعتقاد داشت هر بار که توپ از زمین بیرون می‌رفت، آنها از بازگرداندن توپ به مسابقه طفره می‌رفتند تا زمان بازی را تلف کنند.

در یکی از این صحنه‌ها، توپ‌جمع‌کن در نقطه کرنر جنوبی، به جای پرت کردن توپ به داخل زمین، آن را به پشت دروازه انداخت. جواد آزاده برای جلوگیری از اتلاف وقت، خودش رفت و توپ را آورد اما آنطور که باشگاه پیکان روایت می‌کند در بازگشت به زمین، این توپ‌جمع‌کن به سمت آزاده رفت و با چند جمله به او، سد راه هافبک پیکان شد. در ادامه، آزاده مجبور به واکنش شد و با کارت قرمز داور از زمین بیرون رفت. البته در این صحنه به نظر آزاده برخوردی غیراخلاقی با این توپ جمع کن داشت و به نظر همین موضوع باعث اخراجش شد.

2027993

آزاده در این مورد گفت: در آن لحظات، گرمای شدید هوا، رفتار غیرعادی آن توپ‌جمع‌کن و همچنین نتیجه بازی که به سود حریف بود، تمرکزم را از بین برد. چند بار از آن توپ‌جمع‌کن خواستم به بازی آرامش بدهد اما او رفتارهایش را ادامه داد و من هم واکنش نشان دادم. البته به دنبال توجیه رفتارم نیستم و این کار را تایید نمی‌کنم و بابت آن از جامعه فوتبال عذرخواهی می‌کنم اما چرا یک توپ‌جمع‌کن باید تا این حد بر سرنوشت مسابقه فولاد و پیکان تاثیرگذار باشد.

این هافبک جوان افزود: کسانی که مرا می‌شناسند، می‌توانند این موضوع را عنوان کنند که هرگز از کوره در نمی‌روم و تلاش می‌کنم همواره بازیکن آرام و منضبطی باشم اما گاهی اوقات، مسائلی خارج از زمین فوتبال رقم می‌خورد که صبر و طاقت هر بازیکنی را به نهایت می‌رساند. امیدوارم دیگر در بالاترین سطح فوتبال ایران یعنی لیگ برتر شاهد رقم خوردن چنین اتفاقاتی نباشیم و هر کسی که اطراف زمین حضور دارد، کارش را به درستی و با دقت انجام دهد.

جواد آزاده در مورد بازی با فولاد هم گفت: یک رقابت نزدیک را شاهد بودیم. ما ابتدا با ارائه بازی خوب و پیاده‌سازی تفکرات کادرفنی از حریف پیش افتادیم اما شرایط بازی باعث شد نتیجه به سود فولاد برگردد. با این حال، بازیکنان ما ناامید نشدند و حتی با وجود اخراج من و 10 نفره شدن تیم، تا آخرین دقایق جنگیدند و موفق شدند گل تساوی را به ثمر برسانند. من از همه بازیکنان متشکرم که نگذاشتند جای من در زمین خالی بماند.

بازیکن شماره 66 پیکان در نهایت اضافه کرد: شنبه شب رقابت سخت و حساسی مقابل استقلال داریم. به نظرم بازی زیبایی در پیش است. ما برای رسیدن به امتیاز تلاش می‌کنیم. حق پیکان این بود که در بهترین رتبه جدول جای بگیرد ولی اسیر اتفاقات شدیم. حالا هم فرصت مناسبی وجود دارد که شایستگی‎‌های پیکان مقابل استقلال به نمایش دربیاید. در این بازی، محروم هستم اما مطمئنم بازیکنان ما، بهترین نتیجه ممکن را رقم می‌زنند.

دیدگاه‌ها