کد خبر : 2025020 | 09 خرداد 1403 ساعت 19:33 | 32.2K بازدید | 21 دیدگاه

بازی کننده در 29 بازی

محبی شماره دو، امید اصلی حریف پرسپولیس

هافبک تیم مس رفسنجان در تمام بازی‌های این فصل تیمش به میدان رفته است.

محبی شماره دو، امید اصلی حریف پرسپولیس

به گزارش "ورزش سه"، محمدمهدی محبی، بازیکن کلیدی مس رفسنجان، تا به امروز در تمامی بازی‌های این تیم به صورت ثابت به میدان رفته است و اگر مقابل پرسپولیس نیز بازی کند، تعداد بازی‌هایش به ۳۰ خواهد رسید.

محبی با عملکرد درخشان خود، نقش مهمی در موفقیت‌های تیم مس رفسنجان ایفا کرده است. او با دوندگی بی‌وقفه، قدرت تصمیم‌گیری سریع و بازی‌سازی دقیق، یکی از ارکان اصلی خط هافبک تیم محسوب می‌شود.

توانایی محبی در حفظ توپ، پاس‌های دقیق و خلق موقعیت‌های گلزنی، بارها و بارها تیم مس رفسنجان را از موقعیت‌های دشوار نجات داده است و در بازی یک چهارم نهایی جام حذفی نیز دروازه تراکتور را باز کرد و گل صعود را زد.

بازی مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی، بدون شک یکی از چالش‌های بزرگ فصل برای مس رفسنجان و محبی خواهد بود. با این حال، با توجه به تجربه و عملکرد درخشانی که تا به حال از خود نشان داده، انتظار می‌رود که او نقش موثری در این دیدار ایفا کند و با کمک به تیمش، به دنبال ثبت یک نتیجه مطلوب باشد.

محمدمهدی محبی با ۲۹ بازی ثابت و عملکرد بی‌نظیرش در این فصل با ثبت آمار ۳ گل و ۵ پاس گل در لیگ، به عنوان یکی از بازیکنان موثر مس رفسنجان، به هواداران و کادر فنی تیم خود این اطمینان را داده که می‌توانند به او در مواقع سختی اعتماد کنند.

دیدگاه‌ها