کد خبر : 2025081 | 10 خرداد 1403 ساعت 06:20 | 28K بازدید | 105 دیدگاه

در انتظار بازی سرنوشت‌ساز فصل؛

حالا همه نگاه فوتبال ایران به یزد است

تا ساعاتی دیگر یکی از سرنوشت‌سازترین مسابقات لیگ دسته اول در ورزشگاه شهید نصیری یزد برگزار می‌شود.

حالا همه نگاه فوتبال ایران به یزد است

به گزارش "ورزش‌سه"، رقابت‌های هفته سی و دوم لیگ دسته اول از ساعاتی دیگر با برگزاری 9 مسابقه به صورت همزمان در شهرهای مختلف کشور آغاز می‌شود و در یکی از حساس‌ترین مسابقات این هفته و حتی فصل، تیم فوتبال چادرملو در ورزشگاه شهیدنصیری یزد به مصاف فجرشهید سپاسی شیراز می‌رود.

2028100

این دیدار از این جهت حائز اهمیت است که فجرشهیدسپاسی شیراز در فاصله 3 هفته مانده تا پایان مسابقات 67 امتیازی است و رتبه دوم را پس از خیبر 70 امتیازی در اختیار دارد و از سوی دیگر تیم چادرملو با 66 امتیاز رتبه سوم را در اختیار دارد.

2028099
فجر در هفته‌های گذشته نتایج درخشانی کسب کرده و امیدوار است این روند در یزد هم ادامه‌دار باشد.

با این اوصاف سعید اخباری و شاگردانش در این مسابقه خانگی مقابل طلایی پوشان شیرازی فقط برای کسب 3 امتیاز وارد زمین می‌شوند تا بتوانند با استفاده از امتیاز میزبانی مهدی رجب‌زاده و شاگردانش را شکست دهند و در فاصله دو هفته مانده به پایان مسابقات رتبه دوم را از این تیم پس بگیرند.

2028098
تیم فوتبال چادرملو پس از غفلتی که در میانه‌های نیم فصل دوم داشت و رتبه اول و سپس رتبه دوم را هم از دست داد در این بازی خانگی می‌تواند همه چیز را عوض کند.

در روزهایی که اوج حساسیت را در لیگ برتر شاهد بوده‌ایم و روز شنبه سرانجام پس از ماه‌ها تکلیف قهرمان لیگ برتر و سقوط کننده‌ها مشخص می‌شود، حالا همه نگاه‌ها به لیگ دسته اول خواهد بود که دو تیم صعود کننده به لیگ برتر تا چند روز دیگر مشخص می‌شوند و باید دید از رقابت فشرده خیبر، فجر و چادرملو درنهایت کدامشان از صعود بازخواهد ماند. در این بین اما نتیجه بازی چادرملو و فجر تعیین کننده خواهد بود.

2028101

دیدگاه‌ها